Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Nowa publikacja popularyzująca nasz powiat

2017-06-16 16:30:00 (ost. akt: 2017-06-16 08:29:54)

Ukazała się nowa książka Benedykta Perzyńskiego "Powiat działdowski. Zarys encyklopedyczny". Jest to publikacja zawierająca ponad 2 tys. haseł, popularyzująca nasz region i podobnie jak inne tego typu prace, nie posiadająca charakteru zamkniętego.

Warto więc nadmienić, że Starostwo Powiatowe w Działdowie planuje uruchomienie portalu, na którym funkcjonować będzie hasłowa Encyklopedia powiatu działdowskiego, do redagowania której, po zalogowaniu, już teraz zaproszeni są wszyscy zainteresowani.
Autor dziękuje wszystkim osobom oraz instytucjom, dzięki którym mógł pozyskać informacje na interesujący go temat oraz opublikować niniejszą pracę.

Benedykt Zygfryd Perzyński
działdowski publicysta, poeta i prozaik
Publikacje: „Okiem konserwatysty” (2010), „Szukając siebie” (2011), „Walory przyrodnicze powiatu działdowskiego” (2011), „Spotkanie z Alzheimerem” (2013)
„Od Działdowskiego Almanachu Poezji po Działdowską Kuźnię Słowa” (2013), „Nieuchwytne” (2014), „I zasnę sama” (2014), „Znane i mniej znane. Ciekawe miejsca i miejscowości w powiecie działdowskim” (2015), „Myśli na wszelki wypadek” (2015), „Powiat działdowski. Zarys encyklopedyczny” (2017).Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages