środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

„Dwójka” kolejny raz na Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych

2017-06-22 08:53:13 (ost. akt: 2017-06-22 08:59:36)

Autor zdjęcia: archiuwm szkoły

W Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się coroczna Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie reprezentowały dwie grupy projektowe realizujące program "PoczytajMY" oraz "Szkoła Demokracji".

Uroczyste otwarcie miało miejsce w Sali Lustrzanej Zamku Królewskiego. Następnie odbyła się prezentacja projektów. Każda z grup przygotowała stoisko, na którym przedstawiła swój projekt i efekty pracy nad nim. Stoiska odwiedzane były przez innych uczestników OPPM, ich opiekunów oraz ekspertów danego programu. Z działdowskimi uczniami spotkał się dodatkowo Jacek Strzemieczny - dyrektor i prezes zarządu CEO.

Udział w OPPM to wspaniała przygoda, pozwalająca na zdobycie wielu doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Każdy uczestnik OPPM ma okazję zobaczyć, jak inni realizują swoje projekty, jakie pomysły wykorzystują. Jest to możliwość uczenia się od siebie nawzajem i korzystania z pomysłów innych, aby następnie wzbogacać i rozwijać swoją kreatywność.
Podczas OPPM poznajemy nowych ludzi, zawieramy nowe przyjaźnie i wspólnie możemy spędzić czas. Tak więc warto realizować projekty CEO, aby później móc wziąć udział w OPPM.


Elżbieta Zakrzewska
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages