Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Rada Seniorów Miasta Działdowo rozpoczęła II kadencję. Jerzy Giezek - przewodniczącym

2017-06-28 09:10:00 (ost. akt: 2017-06-28 09:21:35)

Autor zdjęcia: archiuwm

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się pierwsze posiedzenie II Kadencji Rady Seniorów Miasta Działdowo. Poświęcone ono było sprawom organizacyjnym i wyborom zarządu rady.

Posiedzenie otworzył były przewodniczący Rady Seniorów, przywitał zaproszonych gości i członków nowo wybranej Rady Seniorów a następnie przedstawił porządek posiedzenia.

W trakcie posiedzenia przewodniczący Rady Miasta Działdowo – Romuald Remiszewski i sekretarz — Tadeusz Marchlewicz w imieniu burmistrza Miasta Działdowo – Grzegorza Mrowińskiego, wręczyli wszystkim członkom Rady Seniorów Miasta Działdowo listy gratulacyjne oraz drobne upominki. Życzyli członkom rady owocnej współpracy i przemyślanych wyborów.

Następnie członkowie Rady Seniorów w głosowaniu jawnym, jednogłośnie na przewodniczącego Rady Seniorów Miasta Działdowo II Kadencji wybrali Jerzego Giezek, na zastępcę Przewodniczącego Jadwigę Świniarską, zaś sekretarzem wybrano Janinę Zyznowską.

W imieniu zarządu Jerzy Giezek podziękował członkom Rady Seniorów za okazane zaufanie i obiecał efektywną pracę na rzecz seniorów miasta Działdowo.
Członkowie rady w krótkich wypowiedziach sugerowali by rada w pierwszej kolejności podjęła starania o wprowadzenie na terenie miasta Ogólnopolskiej Karty Seniora oraz dokonali oceny realizacji długofalowej polityki senioralnej na szczeblu powiatu.
Po wyczerpaniu porządku posiedzenia Jerzy Giezek dokonał jego zamknięcia.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. SB #2274559 | 31.0.*.* 28 cze 2017 13:53

    Czy jest to funkcja płatna? Pan przewodniczący Jerzy G.za pracę w służbie bezpieczeństwa PRL od października będzie mial zmniejszoną emeryturę do 1700 zl. Musi łapać fuchy.komendancka emerytura była wysoka a teraz od października kiszka;););:;)

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages