Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Remont zamku na żywo [zdjęcia, film]

2017-07-16 14:00:00 (ost. akt: 2017-07-16 11:28:15)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Trwa remont działdowskiego zamku. Na obiekcie została umieszczona kamera, która pozwala nam na żywo śledzić postęp prac.

— Remont zamku trwa w najlepsze, chociaż nie wszyscy w to uwierzyli i pogodzili się z tym — mówi burmistrz Grzegorz Mrowiński. — Zamek, to jedna z wielu inwestycji tej kadencji. Być może najważniejsza. Przypomnę tylko, że prace remontowe trwają już ponad 100 lat... W międzyczasie zamek próbowano sprzedać lokalnemu przedsiębiorcy, a w ostatniej kadencji chciano zamienić go na pięciogwiazdkowy hotel. W jednym i drugim przypadku mocno zaprotestowali mieszkańcy. Wykonawcą inwestycji o wartości 10,9 mln zł jest firma Kamaro. 6,5 mln zł pochodzi z największej w historii miasta unijnej dotacji. Po zakończeniu prac remontowych obiekt zostanie w całości udostępniony mieszkańcom na cele muzealno-kulturalne. Tymczasem z myślą o wszystkich sympatykach remontu zainstalowaliśmy kamerę, aby można było na żywo obserwować prace budowlane.

Link do kamerki on-line >>> http://ipcamlive.com/5937fd6d3e9d3Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages