Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Festyn z wieloma atrakcjami

2017-07-23 10:00:00 (ost. akt: 2017-07-22 09:59:05)

Autor zdjęcia: Joanna Wolska, Iwona Szkotnicka

W sobotę 15 lipca w Wysokiej odbył się festyn sportowo-rekreacyjny.

Gościliśmy Oddział Działdowo Związku Rezerwistów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, który specjalnie dla Mieszkańców Wysokiej przygotował i przeprowadził wiele konkurencji i zabaw, wśród nich m.in.: gra terenowa (z mapą) dla rodzin, zawody wojskowe (czołganie i strzelanie z pistoletu na wodę) dla dzieci, quiz dla dzieci, strzelanie z wiatrówki dla osób powyżej 15 lat, pokaz pierwszej pomocy a zaraz po nim konkurs sprawdzający nabytą wiedzę z pokazu, zabawa dla dzieci i młodzieży muzyczne, pokaz musztry.

Oprócz atrakcji, przygotowanych i przeprowadzonych przez oddział odbyły się również te, przygotowane przez Radę Sołecką i panią Anię - instruktorkę GOKiS. I tak były to: zawody dla dzieci i młodzieży - wyścig kelnerów, bieg z butelką, rzut gumakiem, konkurencja dla pań - obieranie ziemniaka, konkurencja dla panów, wielobój rodzinny.

Podczas festynu zostały rozstrzygnięte konkursy: na najsmaczniejsze ciasto oraz na najładniejszy wianek świętojański.

Ostatnim punktem programu było pieczenie kiełbasek i wspólne wraz z oddziałem Związku Rezerwistów śpiewanie przy ognisku.

Iwona SzkotnickaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages