Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Zapraszamy na koncert chóru Our Voice

2017-08-28 08:36:36 (ost. akt: 2017-08-28 09:04:27)

Działdowski chór młodzieżowy Our Voice pod dyrekcją niestrudzonej pani Danuty Czeczot wkrótce doczeka się piątej rocznicy działalności. Ten mały jubileusz jest dla członków zespołu niezwykle ważnym i wzruszającym wydarzeniem, a dla obserwatorów naszych wysiłków dowodem, że amatorski chór pasją i determinacją nie ustępuje chórom akademickim.

Na przestrzeni ostatnich pięciu lat zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Zorganizowaliśmy mnóstwo różnorodnych koncertów, spektakli i projektów muzycznych. Niebawem ukaże się nasza druga płyta. Chórzyści odnoszą też sukcesy w śpiewie solowym.

Uwielbiamy wyzwania i nowe doświadczenia, których dostarczają nam przeglądy i festiwale, jednak najważniejszy jest dla nas kontakt z publicznością, szczególnie z publicznością lokalną. Radość, którą czujemy, widząc znajome twarze podczas każdego występu, jest dla nas największą motywacją. Na każdym kroku czujemy, że możemy liczyć na wsparcie i że nie zabraknie nam słuchaczy.

Dlatego z przyjemnością pragniemy zapowiedzieć uroczysty koncert jubileuszowy „A Capella”, na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa choć w części tak ważne wydarzenie jak dla nas. Zaprezentujemy rozrywkowe i klasyczne utwory, które od lat budują nasz wizerunek. Koncert będzie także premierą zupełnie nowych, zaskakujących wyborów repertuarowych. Przed nami warsztaty z młodym kompozytorem i dyrygentem - Jakubem Neske, z którym udało nam się nawiązać współpracę, a którego Państwo poznaliście, słuchając "Mironczarni" w naszym wykonaniu.

Na jubileuszowym koncercie będą Państwo mieli wyjątkową okazję poznać osobiście tego utalentowanego kompozytora i dyrygenta chóralnego, nagrodzonego między innymi przez samego Ennio Morricone na Międzynarodowym Festiwalu Kompozycji Chóralnej we Florencji. Koncert będzie czasem wzruszeń i podziękowań, niezapomnianych przeżyć nie tylko muzycznych.

Serdecznie zapraszamy 9 września na godzinę 19.00 do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie.

Nadesłała: Anna Chaberska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages