środa, 3 czerwca 2020. Imieniny Anatola, Leszka, Tamary

Turniej piłki plażowej o Puchar Wójta Gminy Działdowo [zdjęcia]

2017-08-31 11:27:20 (ost. akt: 2017-08-31 10:37:36)

Autor zdjęcia: Magda Skała

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie zorganizował Gminny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Działdowo Pawła Cieślińskiego.

W zawodach, które odbyły się w Burkacie (13 sierpnia) udział wzięło pięć drużyn, które zagrały systemem brazylijskim.
– Turniej o Puchar Wójta Gminy Działdowo wygrała duet Tobiasz Lipowski, Kamil Nowakowski, drugie miejsce zajęła para Robert Kościński, Dawid Cichaczewski, trzecie drużyna w Piotr Tatkowski, Przemysław Tatkowski – mówi kierownik GOKiS Magda Skała.

Zwycięskie drużyny otrzymały medale, puchary i piłki. Pozostałe ekipy otrzymały piłki. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Kamil Nowakowski. Nagrody wręczyły - radna z Burkatu Krystyna Wasiak oraz radna z Kurek Ewa Lipowska.
Turniej zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Burkacie. Sędzią turnieju był Grzegorz Efczyński.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages