Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Życzę wszystkim sukcesów. Pierwszy dzwonek rozbrzmiał w szkołach [zdjęcia, film]

2017-09-04 14:36:30 (ost. akt: 2017-09-04 14:42:06)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W tym roku nietypowo, bo 4 września rozpoczął się rok szkolny w naszych szkołach. Byliśmy na rozpoczęciu w Zespole Szkół nr 2 w Działdowie, gdzie uczą się uczniowie szkoły podstawowej i liceum ogólnokształcącego.


— Nowy rok szkolny, nowe wyzwania, ale razem damy radę. Bardzo się cieszę z licznej reprezentacji rodziców, bo szkoła w dobie reformy potrzebuje dobrych relacji rodzicielsko-nauczycielskich. Wszyscy chcemy włożyć całe serce w to, żeby nasze dzieci w naszej szkole czuły się dobrze, rozwiały się, kształciły zdobywały wiedzę i umiejętności. To jest nasza główna troska — mówił na rozpoczęciu roku szkolnego dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Działdowie Wiesław Smereczyński. — W wakacje pomalowaliśmy większość izb lekcyjnych, odnowiliśmy korytarz, wymieniliśmy elektryczność w większości pomieszczeń do nauki i będziemy dalej się starali, żeby w szkole było i pięknie i żebyśmy dobrze się w niej czuli. Przede wszyskim ważna jest atmosfera, którą chcemy razem z Waszymi rodzicami dla Was stworzyć. Życzę wszystkim sukcesów, aby ten rok szkolny był dobrym rokiem. Możecie na nas liczyć.

Karol Wrombel
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. do belferka #2320805 | 94.254.*.* 5 wrz 2017 08:29

  Nie mów, jest kilku nauczycieli zadowolonych z nowego układu w mieście. Najwyraźniej komuś należy się więcej a komuś mniej wedle uznania pana GM z zamku. Nauczyciele wiecznie narzekają.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. belferka #2320766 | 88.156.*.* 5 wrz 2017 06:56

   Jestem zmęczona ciągłymi zmianami w oświacie. Nie mam już sił do tej pracy :( A na widok kolejnych papierow, które muszę napisać ( a które sensu wielkiego nie mają, takie tam bicie piany) to rob mi się niedobrze...Będę pracować uczciwie, bo dzieci na to zasługują. Ale dorosłych mam dość...tych dorosłych, którzy tym wszystkim zarządzają. Co z nimi jest..nie tak????

   Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages