środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Znamy wyniki konkursu „Piękno mojej małej Ojczyzny”

2017-09-18 18:31:42 (ost. akt: 2017-09-18 17:34:09)

Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej rozstrzygnęło konkurs plastyczny i fotograficzny pod hasłem: „Piękno mojej małej Ojczyzny”. Konkursy były organizowane z okazji 50-lecia Towarzystwa Miłośników Ziemi Działdowskiej.

W konkursie plastycznym komisja w składzie: Henryka Szymaniak, Marian Odachowski i Jan Andrzej Walasek po obejrzeniu nadesłanych prac postanowiła przyznać następujące nagrody: dwa pierwsze miejsca dla: Pawła Rutyny (kl. VI SP Gródki) i Patryka Rybaka (kl. IV d SP nr 3 w Działdowie), dwa drugie miejsca dla: Aleksandry Tomczyk (kl. VII SP Ruszkowo) i Oliwi Kaliszewskiej (kl. VII SP Turza Wielka), dwa trzecie miejsca dla: Mai Przybysz (kl. V d SP nr 3 w Działdowie) i Kacpra Krajewskiego (kl. VII d SP nr 3 w Działdowie).

Natomiast w konkursie fotograficznym komisja w składzie: Ryszard Makszyński, Marian Odachowski i Rajmund Szczepański postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia: pierwsze miejsce Justyna Lewandowska za pracę: „Wawrowo przed burzą” (IV THL ZSZ nr 1 w Działdowie), drugie miejsce Radek Kostrzewa za pracę: „Kościół w Narzymiu” (II TME ZSZ nr 1 w Działdowie), trzecie miejsce Sandra Podsiad za pracę: „Jankowice – zachód słońca nad stawem” (kl. II Gimnazjum Sławkowo) oraz dwa równorzędne wyróżnienia dla: Norberta Wajcherta za pracę: „Wielki Łęck – krajobraz” (II TME ZSZ nr 1 w Działdowie) oraz Sebastiana Dramińskiego za pracę: Mazurski zakątek” (II TME ZSZ nr 1 w Działdowie)

— Wszystkie prace plastyczne oraz nagrodzone i wyróżnione fotografie można będzie obejrzeć na wystawie 23 września o godz. 10.00 w Ośrodku Szkoleniowo – Informacyjnym Przedsiębiorczości DAR SA. Działdowo, ul. Wł. Jagiełły 15 (wejście od ul. Hallera). Zapraszamy autorów prac wraz z rodzicami i opiekunami/nauczycielami — mówi prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Działdowskiej Marian Odachowski.

oprac.kw

dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages