Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Gdzie mam parkować, przywożąc dziecko do szkoły

2017-09-22 08:00:00 (ost. akt: 2017-09-21 16:50:57)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Mama jednego z pierwszoklasistów, uczących się w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Jagiełły w Działdowie, parkując przed placówką, "wpadła w ręce" strażników miejskich. Nie miała bowiem biletu z parkomatu.


— Parking przed nową podstawówką miał być bezpłatny dla rodziców dzieci z tej szkoły. Dlatego też nie kupiłam biletu — tłumaczy mieszkanka Działdowa. Sprawa miała swój finał u dyrektora szkoły i burmistrza.

Mieszkanka Działdowa przyjechała odwieźć swojego synka do szkoły. Poszła zaprowadzić go do klasy. Kiedy wróciła do samochodu, czekali już na nią strażnicy miejscy.

— Dostałam zawiadomienie o naruszeniu regulaminu płatnego parkowania (brak biletu z parkomatu), a przecież parking dla rodziców przed SP 1 miał być bezpłatny — mówi kobieta. — Szybko więc kupiłam bilet i pokazałam go strażnikom miejskim. Dzięki temu uniknęłam mandatu. Ale po co takie zamieszanie?

Więcej w piątkowej (22 września 2017) Gazecie DziałdowskiejCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages