Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej nr 3 w Działdowie. Zobacz zdjęcia

2017-10-02 17:40:23 (ost. akt: 2017-10-02 17:36:29)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Dzień 29 września był bardzo ważny dla naszych pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Tego dnia odbyło się uroczyste ślubowanie — mówi dyrektor szkoły Joanna Karaszewska.

Podczas akademii uczniowie klas pierwszych bardzo dzielnie i z wielkim zaangażowaniem, przechodzili przez wszystkie próby wiedzy i umiejętności, przygotowane przez starsze koleżanki. Nad prawidłowym wykonywaniem poszczególnych zadań czuwała komisja.

— Zaproszeni goście, m.in. dzieci z grup przedszkolnych, co chwila skandowali okrzyk: Brawo Pierwszaki! Po zakończeniu wszystkich konkurencji - wykonanych perfekcyjnie i z wielką radością - komisja jednogłośnie przyjęła wszystkie dzieci w poczet pełnoprawnych Uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie — opowiada pani dyrektor.

Dyrektor Joanna Karaszewska uroczyście pasowała każdego pierwszoklasistę na ucznia szkoły. Przywołując słowa patrona szkoły, przekazała uczniom, aby wierzyli we własne możliwości, bo: „Kto tego nie robi, z góry skazuje się na przegraną”. Dodała, że jeżeli ktoś chce osiągnąć w życiu sukces, powinien być wyrwały i pracowity, a tylko od niego od zależy, czy uczyni wysiłek, aby zdobyć upragniony cel.

— Nie bójcie się zadawać pytań, bądźcie dociekliwi i nigdy nie dajcie sobie wmówić, że czegoś nie można zrobić. Wszystko zależy od Was — zakończyła Joanna Karaszewska.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages