Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Dzień Papieski w SP w Sławkowie [zdjecia]

2017-10-19 12:04:11 (ost. akt: 2017-10-19 11:30:14)

Autor zdjęcia: archiuwm szkoły

W ramach XVII Dnia Papieskiego w Szkole Podstawowej im. Andrzeja Grubby w Sławkowie, tak jak w wielu szkołach na terenie Polski tradycyjnie odbył się uroczysty apel.

Uczniowie klasy IV wraz ze starszą młodzieżą przygotowali spektakl słowno-muzyczny nawiązujący do życia św. Jana Pawła II oraz propagujący Jego nauczanie.
Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego – „Idźmy naprzód z nadzieją” - zaczerpnięte z listu apostolskiego św. Jana Pawła II „Novo millennio ineunte” wydanego zakończenie Roku Jubileuszowego 2000 - jest zaproszeniem do tego, by poprzez Dzień Papieski docierać do głębi nauczania Papieża-Polaka.
— Wypowiadając te słowa, św. Jan Paweł II chce nas czynić świadkami nadziei — tłumaczyła społeczności szkolnej Aneta Stempkowska, katechetka.

Apel zakończyło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Portret Jana Pawła II” i wręczenie nagród. I miejsce zajęła praca Gabrieli Byller, II miejsce otrzymała Lena Biełaga, a III miejsce przypadło Mateuszowi Dyngerowi.


Magdalena CejmanCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages