Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Żeton z mocą pomagania

2017-10-24 09:20:52 (ost. akt: 2017-10-24 09:22:57)

Z początkiem października rozpoczęła się trzecia edycja konkursu pomocowego Fundacji Tesco pod nazwą „Decydujesz, Pomagamy”.

W tym roku w sklepach Tesco w Działdowie, Mławie i Nidzicy można głosować na dwa projekty. To klienci zrzucając żeton przy okazji najmniejszych nawet zakupów pomogą sfinansować lokalny projekt społeczny. Jednym z nich jest projekt pod nazwą „Kuźnia na wesoło”. O przedstawienie celu, jaki zostanie zrealizowany w przypadku wygranej opowiada autorka projektu Renata Buczyńska - Prezes Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa:

— Od niemal 6 lat jako stowarzyszenie skupiające lokalnych literatów i osoby aktywnie działające na rzecz lokalnej kultury słowa staramy się pozyskiwać środki m.in. na publikacje , które przybliżą mieszkańcom Działdowa i okolic twórczość tutejszych, znanych nam często jako nasi sąsiedzi i znajomi poetów i pisarzy. Mamy w tym doświadczenie, bo opracowaliśmy już wiele książek indywidualnych i zbiorowych, które udało się opublikować dzięki przychylności Urzędu Miasta Działdowo lub Starostwa Powiatowego, ale ta, którą ujęliśmy w projekcie będzie szczególna. Chcemy, aby jej lektura wywołała uśmiech u czytelnika a czasem rozbawiła do bólu brzucha. Tak, takie teksty też powstają, ale dotychczasowe publikacje nie były dla nich właściwym miejscem, zatem leżą w naszych szufladach i czekają na życzliwy żeton dla niebiesko oznaczonego projektu. Jeśli dzięki Waszym głosom wygramy, wydruk książki w ramach projektu umożliwi nam jej bezpłatne rozpowszechnianie podczas promocji.

Głosować można w sklepach Tesco w Mławie, Działdowie i Nidzicy do końca października 2017 r.

SDKS

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ja #2360004 | 217.99.*.* 26 paź 2017 17:02

    Drugi projekt jest wart tego aby na niego zagłosować bo książki trzeba czytać i to nie tylko w domu:)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages