Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Pasowanie przedszkolaków w Przedszkolu Miejski nr 5 w Działdowie

2017-10-29 13:16:21 (ost. akt: 2017-10-29 10:49:05)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

W Przedszkolu Miejskim nr 5 odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość - pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice 3 letnich "Truskawek”, burmistrz Grzegorz Mrowiński oraz dyrektor Sylwia Lipka-Pławska.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.
Następnie burmistrz dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, symbol grupy - zawieszkę truskawkę oraz upominek.

Przedszkole Miejskie nr 5


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages