Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Smerfne pasowanie na przedszkolaka [zdjęcia]

2017-11-04 18:20:19 (ost. akt: 2017-11-04 09:28:02)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

W Przedszkolu Miejskim nr 4 w Działdowie w grupie I „Smerfy” miało miejsce uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, które było pierwszą otwartą imprezą, w której mogli uczestniczyć rodzice oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycił nas również burmistrz Działdowo Grzegorz Mrowiński.

Pasowanie na Przedszkolaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych, jest to pierwsza bardzo ważna uroczystość przedszkolna zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich przybyłych gości przez wychowawczynię grupy. Następnie z wielkim zaangażowaniem dzieci przedstawiły program artystyczny, którym przekonały wszystkich zaproszonych gości, o tym, że zasługują na miano „Prawdziwego Przedszkolaka”.

Dzieci śpiewały, recytowały krótkie wierszyki, tańczyły. Zaprezentowały swoje umiejętności, których nauczyły się przez niespełna dwa miesiące. Uwieńczeniem imprezy było złożenie przysięgi oraz Akt Pasowania, gdzie dyrektor Ewa Brzozowska wypowiadając słowa "Pasuję Cię na Przedszkolaka" dotykała ramienia każdego dziecka za pomocą "czarodziejskiego ołówka". Po tak emocjonujących chwilach nie zabrakło również życzeń i upominków od zaproszonych gości oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny tort i słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

Emilia ZiętkowskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages