Czwartek, 4 czerwca 2020. Imieniny Christy, Helgi, Karola

Popis uczniów klasy skrzypiec i wiolonczeli [zdjęcia, film]

2017-11-09 13:40:23 (ost. akt: 2017-11-13 15:54:10)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W środę 8 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Arno Kanta w Działdowie odbył się popis uczniów klasy skrzypiec oraz wiolonczeli panów Zbigniewa Ciuciasa, Piotra Stolarza i Piotra Kutnera.


— Popis to czysta przyjemność grania. To nie jest egzamin. Na popis wybieramy utwory, które najbardziej lubimy grać, które chcemy zaprezentować. Nie ma stresu, że będziemy za to oceniani - tak na piśmie - bo ocenieni zawsze jesteśmy przez publiczność — mówił na wstępie dyrektor szkoły Zbigniew Ciucias.

Uczniowie zaprezentowali się na scenie, grając jeden lub dwa utwory. Zagrali uczniowie wszystkich klas. Wystąpiło 19 młodych adeptów skrzypiec i wiolonczeli. Na zakończenie absolwent szkoły Aleksander Sendzicki zagrał na skrzypcach „Wariacje na temat Pacciniego” Ch. Dacla.
Oczywiście publiczność nagrodziła wszystkich wykonawców gorącymi brawami.

kwCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages