Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Zatrzymany z narkotykami

2017-11-15 07:58:42 (ost. akt: 2017-11-15 08:01:50)

Autor zdjęcia: policja

Mieszkaniec Działdowa w ciągu czterech dni dwukrotnie gościł w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę.

W poniedziałek 13 listopada policjanci z Działdowa zatrzymali na jednej z ulic w mieście 34-latka, przy którym znaleźli woreczek z amfetaminą.

Ten sam mieszkaniec Działdowa kilka dni wcześniej (9 listopada) gościł już w miejscowej komendzie. Powodem zatrzymania było również znalezienie przez policjantów przy nim amfetaminy. Wówczas były to trzy woreczki.
Działdowianin usłyszał zarzut (zresztą już po raz drugi) nielegalnego posiadania substancji psychotropowych.

— Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zarówno wyrób, posiadanie, przechowywanie, zbywanie jak i nabywanie środków odurzających i substancji psychotropowych jest niedozwolone a sprawcy tego rodzaju czynów podlegają odpowiedzialności karnej — informuje oficer prasowy Justyna Nowicka.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (67) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Debil z parkowej się doigrał #2377987 | 37.47.*.* 20 lis 2017 09:47

  Dwaj mieszkańcy Działdowa nie unikną odpowiedzialności za posiadanie narkotyków. Mężczyźni zostali zatrzymani przez patrol prewencji na jednej z ulic w mieście. Przy obu policjanci znaleźli woreczki z zawartością amfetaminy. Za przestępstwo posiadania narkotyków grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj w nocy na terenie Działdowa policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego na jednej z ulic w mieście zatrzymali dwóch mieszkańców Działdowa. Podczas sprawdzania mężczyzn funkcjonariusze znaleźli w ich odzieży woreczki z zawartością białego proszku. Jeden z nich posiadał 10 woreczków z podejrzaną substancją, a drugi 12. Policjanci obu przewieźli do komendy. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczony proszek, to amfetamina. Zatrzymani to 18-letni i 26-letni mieszkańcy Działdowa, dobrze znani policjantom. Obaj będą tłumaczyć się przed sądem. Za posiadanie narkotyków grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności. Brawo Panowie Policjanci aby tak dalej.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. #2377739 | 37.47.*.* 19 lis 2017 20:49

  Ktos sb zalozyl trefnego maila i mysli ze Ktos da sie na to nabrac hahahaha glaby!!!!to jest tylko Dzialdowo tu ma kazdy dlugi jezyk jak widac i predzej Czy pozniej sprzeda sie sam komus ktos powie itd hehe

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Modlitwa #2377335 | 77.247.*.* 19 lis 2017 07:26

   Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Miłość jest jedynym sprawdzianem autentycznej wiary, módlmy się więc do Boga, prosząc Go, aby wysłuchał nas zgromadzonych na tej Eucharystii, która objawia miłość, obiecuje ją i jej udziela. Módlmy się za Kościół, aby głosił przykazanie miłości i ukazywał przebaczającą miłość Boga, R. Wysłuchaj nas, Boże, który nas miłujesz. Módlmy się za naszych nieprzyjaciół i tych, którzy prześladują Kościół, aby odnaleźli dobro i zobaczyli w życiu chrześcijan, że Bóg przebacza. Módlmy się, aby wśród narodów znikła nienawiść i aby jeden naród nie rozwijał się kosztem drugiego. Módlmy się za skazanych i .pozbawionych praw, aby nie zwyciężyło ich zło, ale miłość i przebaczenie, Módlmy się za zmarłych (...), aby znaleźli u Boga przebaczenie i z miłością zostali przyjęci do grona zbawionych. Módlmy się za nas samych, abyśmy umieli kochać i przebaczać, tak jak Ojciec przebacza nam nasze winy i jak On kocha nas grzeszni­ków. Boże, który w Jezusie Chrystusie objawiłeś światu miłość nieprzyjaciół, wysłuchaj nas i spraw, byśmy kochali ludzi i przebaczyli naszym winowajcom, a tak osiągnęli podobień­stwo do Twego Syna i sami mogli dostąpić przebaczenia naszych win. Przez Chrystusa Pana naszego.

   1. domowe przedszkole #2377332 | 51.15.*.* 19 lis 2017 07:14

    Domowe przedszkole wszystkie dzieci kocha. I chce byśmy także kochali je trochę. Domowe przedszkole czy słońce czy deszcz. Przyjść może do ciebie jeśli tylko chcesz. Przyjść może do ciebie jeśli tylko chcesz.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. Swiety Mikolaj #2377330 | 185.87.*.* 19 lis 2017 07:05

    Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Życzymy, by Św.Mikołaj przyniósł Wam i nam wszystkim najpiękniejszy prezent - dużo miłości! Życzymy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom wszystkiego najlepszego. Wesołych Świąt !

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Pokaż wszystkie komentarze (67)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages