Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu” dla Szkoły Podstawowej w Burkacie

2017-11-16 11:00:00 (ost. akt: 2017-11-17 10:42:54)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Kapituła Konkursu Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu” powołana przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej złożonej dokumentacji rekomendowała szkoły do otrzymania Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”.

Wśród 86 szkół jesteśmy i my - Publiczne Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego przekształcone w Szkołę Podstawową im. Kazimierza Górskiego w Burkacie.
Uroczystość wręczenia Certyfikatów odbyła się 10 listopada w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie w ramach wojewódzkich obchodów 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości. Certyfikaty wręczali Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki i Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki:
- Gratulujemy wyróżnionym i dziękujemy wszystkim szkołom i placówkom, które przystąpiły do tegorocznej edycji konkursu. Podejmowane przez Państwa działania służyły kształtowaniu tożsamości narodowej i upowszechnianiu wiedzy na temat polskiej historii, a także rozwijaniu kreatywnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i społecznych w aspekcie lokalnym i państwowym.

informacja SP Burkat


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages