Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Stypendia Prezesa Rady Ministrów wręczone naszym uczniom [zdjęcia]

2017-11-17 15:52:13 (ost. akt: 2017-11-17 11:37:08)

Autor zdjęcia: archiwum starostwa powiatowego

15 listopada w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie wicewojewoda Sławomir Sadowski oraz kurator oświaty Krzysztof Marek Nowacki uroczyście wręczyli Stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017-2018 156. uczniom szkół ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego.

W uroczystości, na której stypendia otrzymali również uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu działdowskiego, wzięli udział, gratulując stypendystom, starosta Marian Janicki i naczelnik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Działdowie Marlena Perzyńska.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.


Lista stypendystów z powiatu działdowskiego:

Paulina Golian – Technikum w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie (organ prowadzący: Powiat Działdowski)
Julita Kaczyńska – Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 1 w Działdowie (organ prowadzący: Powiat Działdowski)
Magdalena Matyjasik – Technikum w Zespole szkół Zawodowych im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-Osadzie (organ prowadzący: Powiat Działdowski)
Michał Sieczczyński – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Zespole Szkół nr 1 w Działdowie (organ prowadzący: Powiat Działdowski)
Patrycja Stefaniak – Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie (organ prowadzący: Powiat Działdowski)
Aleksandra Zientarska – Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami dwujęzycznymi im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Lidzbarku (organ prowadzący: Powiat Działdowski)
Zofia Przasnyska – II Liceum Ogólnokształcące w Zespole szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie (organ prowadzący: Gmina Miasto Działdowo)
Agata Rogożyńska – Liceum Ogólnokształcące im. bp. Jana Chrapka w Rybnie (organ prowadzący: Gmina Rybno).

Wysokość stypendium to kwota 2580 zł i będzie przekazywana każdemu ze stypendystów w dwóch transzach.
Gratulujemy!

Benedykt Perzyński

dzialdowo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages