Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Hoffer Superhit Festival Działdowo 2017 - gratulacje dla zwycięzców [zdjęcia]

2017-12-04 12:02:26 (ost. akt: 2017-12-04 18:00:36)

Autor zdjęcia: Justyna Rutkowska / MDK Działdowo

W sobotę 2 grudnia w hali sportowej przy SP Nr 2 w Działdowie odbył się X Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki " Hoffer Superhit Festival Działdowo 2017".


W przesłuchaniach konkursowych uczestniczyło 35 młodych, utalentowanych wokalistów i wokalistek, przybyłych z całego kraju, walcząc o festiwalowe GRAND PRIX, którym była statuetka Platynowego Słowika. Na zwycięzcę festiwalu czekała również nagrodę finansowa w wysokości 3000 zł oraz sesja nagraniową, gwarantująca nagranie singla, ufundowana przez RADIO OLSZTYN.

Jury festiwalu w składzie Magdalena Steczkowska, Grażyna Łobaszewska i Krzysztof Kiljański miało do przydzielenia łącznie aż 12 nagród. Zdobywcy pierwszych miejsc w obydwu kategoriach wiekowych mieli zagwarantowane po 1000zł, laureaci drugich miejsc po 750 zaś trzecich po 700zł. Pięć wartościowych nagród rzeczowych ufundowali sponsorzy imprezy.

Nagrodę główną Platynowego Słowika wyśpiewał Mateusz Włodarczyk z Tomaszowa Mazowieckiego. W kategorii 13-18 lat I miejsce zdobyła Wiktoria Zwolińska - Kraków, II miejsce Alicja Szemplińska - Ciechanów, III miejsce Piotr Zubek – Warszawa.

W kategorii 19-28 lat I miejsce zdobył Maksymilian Łapiński - Bydgoszcz, II miejsce, Kamil Czeszel – Toruń zaś III miejsce Jacek Uchański z Warszawy. Nagrody specjalne (wyróżnienia) otrzymali: tablet od firmy Hoffer Martyna Ćwik – Koszalin, tablet od fimy Dekorglass Aleksandra Grzesiak - Radziejów, notebook od Warmińsko - Mazurskiego Funduszu Poręczenia Kredytowe - Magdalena Chołuj z Morawicy koło Kielc, notebook ufundowany przez firmę ABP Computer otrzymała Nikola Warda – Szczedrzykowice koło Legnicy, natomiast notebook ufundowany przez właścicieli BRICOMARCHE trafił do Karoliny Kuli z Warszawy.

Jubileuszowa X gala laureatów miała wyjątkową oprawę. Na imprezie pojawili się przedstawiciele lokalnych oraz wojewódzkich władz samorządowych. W imieniu Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marka Gustawa Brzezina, głos zabrał Dyrektor Departamentu Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, Ryszard Cecot. W krótkim wystąpieniu pogratulował działdowianom wspaniałej imprezy, przypominając o nagrodzie dla Najlepszego Produktu Warmii i Mazur w kategorii wydarzenia, jaką otrzymał w 2015 roku festiwal.

Burmistrz Miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński podziękował natomiast wszystkim partnerom i sponsorom imprezy. Szczególne podziękowanie skierował do firmy Hoffer, która już od siedmiu lat jest sponsorem tytularnym imprezy, wręczając Państwu Ilonie i Rafałowi Hoffer kwiaty oraz pamiątkową statuetkę Platynowego Słowika wraz z okolicznościową dedykacją.

Głos zabrał także Wicestarosta Działdowski Marian Brandt, kierując wiele ciepłych słów w stronę uczestników imprezy, którzy reprezentowali praktycznie wszystkie regiony naszego kraju, podkreślając że festiwal stanowi doskonałą promocję działdowszczyzny.

Po części oficjalnej i przypomnieniu przez prowadzącego imprezę Mariusza Trzmiela (redaktor Radia Olsztyn) historii imprezy, nastąpiła część koncertowa. Na scenie najpierw zaśpiewali laureaci festiwalu a później także jurorzy Magda Steczkowska oraz Krzysztof Kiljański.

Później przyszedł czas na festiwalowe gwiazdy, Najpierw belgijski wokalista Danzel z towarzyszeniem tancerek zaprezentował swoje największe przeboje w dyskotekowym rytmie, porywając publiczność do wspólnej zabawy przed sceną. I trzeba przyznać, że było to naprawdę ciekawe show z fantastyczną medialną oprawą.

Wieczorną galę X edycji Hoffer Superhit Festival zakończył występ zespołu Wilki, który w tym roku świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Publiczność doskonale się bawiła, śpiewając razem z Robertem Gawlińskim największe przeboje zespołu, w tym oczywiście kultowy hit, Baśka. Po dwóch piosenkach na bis, koncert Wilków oraz jubileuszowej gali festiwalu zakończył się. Na następną edycję imprezy przyjdzie nam poczekać do jesieni przyszłego roku.

Honorowy Patronat nad imprezą sprawował Burmistrz Miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński oraz Starosta Działdowski Marian Janicki. Sponsorami i partnerami imprezy byli: GMINA - MIASTO DZIAŁDOWO, POWIAT DZIAŁDOWSKI, DZIAŁDOWSKA AGENCJA ROZWOJU S.A., ABP COMPUTER, AJGA STANKIEWICZ. CENTRUM MOTORYZACJI, AMPER HURTOWNIA ELEKTRYCZNA , BRICOMARCHE DZIAŁDOWO, EUROBANK, HEINZ GLAS DZIAŁDOWO SP. Z O.O., HEINZ-PLASTICS POLSKA SP. Z O.O., INTERMARCHE DZIAŁDOWO, IWOMAR FIRMA REKLAMOWA, KOMBET DZIAŁDOWO SP. Z O.O.

Partnerami medialnymi festiwalu były media: WIRTUALNA POLSKA, telewizja TVP3 Olsztyn, RADIO OLSZTYN, Gazeta Działdowska oraz portal Moje-Działdowo, za pośrednictwem którego prowadzona jest transmisja online. Techniczną stronę transmisji zabezpieczała firma ABP Computer Piotra Adrowskiego, zaś organizatorem całego przedsięwzięcia był Miejski Dom Kultury w Działdowie.

Materiały MDK


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages