środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Spotkanie opłatkowe działdowskich Amazonek [film, zdjęcia]

2017-12-08 19:23:48 (ost. akt: 2017-12-08 17:39:59)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Panie z działdowskiego stowarzyszenia Amazonek wzięły udział w spotkaniu opłatkowym. Amazonki wraz z zaproszonymi gośćmi przełamały się opłatkiem i zasiadły do wspólnego posiłku.Spotkanie odbyło się w restauracji Przedzamcze w Działdowie. W spotkaniu udział wzięli ks. Jacek Wieczorek z Parafii p.w. Krzyża Świętego w Działdowie, burmistrz Grzegorz Mrowiński, starosta Marian Janicki oraz członkowie wspierający stowarzyszenie.

— Każde spotkanie opłatkowe jest okazją, by złożyć także życzenia. Szczególnie paniom składam najserdeczniejsze życzenia. Życzę - byście były dla siebie wsparciem, a zbliżające się święta Bożego Narodzenia niech będą wypełnione radością, z satysfakcją spędzone w gronie rodzinnym, ale i z Panem Bogiem w sercu — powiedział ks. Jacek Wieczorek.

— Przede wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności, pięknych świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym i najbliższych — mówił starosta Marian Janicki. — Człowiek ma potrzebę wspólnoty. I panie w stowarzyszeniu też tworzycie wspólnotę. Jak przychodzę tutaj do pań, to widzę, że jesteście zawsze uśmiechnięte, radosne. Emanujecie optymizmem. Mimo choroby jednak staracie się pokazać, że jesteście wesołe, realizujecie dalej swoje cele, macie wiele optymizmu i wiele planów na dalsze swoje życie. I tak trzeba dalej funkcjonować. Warto być w takiej wspólnocie, bo taka wspólnota umacnia człowieka. Ona daje poczucie bezpieczeństwa.

— Dziękuję za zaproszenie i, że mogę być z Państwem. Bycie z Państwem, to jest sama przyjemność, ponieważ jak zauważył pan starosta panie są wiecznie uśmiechnięte, panie są szczęśliwe i ten optymizm udziela się również i nam — powiedział burmistrz Grzegorz Mrowiński. Drogie panie życzę wam wszystkiego dobrego. Żeby te codzienne pokonywanie trudności nie było zbyt uciążliwe. Żeby, wszystkie życzenia się spełniły. Żeby uśmiech gościł codziennie na waszych twarzach i żeby wszystkie, nawet te najskrytsze, marzenia się spełniły.

Prezes Stowarzyszenia Działdowskie Amazonki dodała:
— Cieszę się, że jesteście i, że mamy takie stowarzyszenie, bo naprawdę jest ono nam bardzo potrzebne. My się rozumiemy, możemy porozmawiać, pośmiać się i popłakać. Ale to jest nasz drugi dom. Życzę moim koleżankom i wszystkim, wszystkiego najlepszego. Zdrowych, wesołych świąt, pogody ducha, spełnienia najskrytszych marzeń, bogatego Mikołaja, szczęśliwego Nowego Roku 2018 - żebyśmy się za rok spotkały w zdrowiu, nie w chorobie, nie w smutku. Dziękuję, że jesteście.

Karol Wrombel
dzialdowo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Grześ i Marian razem cuda, cuda... #2394589 | 94.254.*.* 9 gru 2017 19:51

  Kto by pomyślał że za ręce się złapią i razem zaśpiewają:) nawet pasują do siebie. Boże Narodzenie się zbliża. Czas cudów i miłosierdzia. Nawet zwierzęta mówią wtedy ludzkim głosem. A taki radosny obrazek szczerej przyjaźni zwiastuje pokój na ziemi. Gloria, Gloria....

  Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. do ...... #2394067 | 84.179.*.* 9 gru 2017 00:41

  Tak się z Bronka śmiałeś a teraz Teresie życzenia składasz.

  Ocena komentarza: warty uwagi (13) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages