środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Wspólnie stworzymy kolejny Działdowski Almanach Poezji

2017-12-30 16:04:23 (ost. akt: 2017-12-30 12:07:30)

Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa zaprasza literatów z Działdowa i związanych z naszym miastem do przesyłania tekstów wierszy.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem VIII Działdowskiego Almanachu Poezji.

REGULAMIN: VIII Działdowski Almanach Poezji
1. VIII Działdowski Almanach Poezji będzie zbiorem tekstów literackich, głównie poetyckich, których zgromadzeniem, opracowaniem i przygotowaniem do druku zajmie się Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa (SDKS) we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Działdowie. Patronat nad publikacją objął Burmistrz Miasta Działdowo, który będzie wydawcą tego zbioru.

2. Do przesyłania swoich wierszy zapraszamy osoby dorosłe zrzeszone i niezrzeszone zamieszkujące Działdowo lub z Działdowem związane, bez względu na aktualne miejsce zamieszkania.

3. Teksty (niepublikowane dotychczas w wydawnictwach zwartych) należy przesłać nie później niż do 15 lutego 2018 r. w ilości do 5 utworów. Wyboru tekstów do publikacji dokona Kolegium Redakcyjne.

4. Wiersze można przesłać drogą elektroniczną na adres dksdzialdowo@gmail.com. W tytule wiadomości należy wówczas wpisać Działdowski Almanach Poezji ( dla poetów, którzy dotychczas nie publikowali swoich tekstów – z dopiskiem Debiut) . Prosimy też o napisanie kilku zdań o sobie i dołączenie danych do kontaktu. Można też dołączyć zdjęcie portretowe. W treści wiadomości należy umieścić oświadczenia i zgody o następującej treści „Oświadczam, że załączone teksty są mojego autorstwa. Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację utworów oraz mojego wizerunku (*) w Działdowskim Almanachu Poezji”. Teksty i oświadczenia można też wysłać pocztą na adres Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie ul. Wolności 64A , 13-200 Działdowo z dopiskiem Działdowski Almanach Poezji. Wiersze przesłane drogą pocztową muszą być skopiowane w 5 egzemplarzach.

5. Tematyka wierszy jest dowolna.

6. Wszystkie informacje związane z pracami nad Almanachem i promocją wydawnictwa będą publikowane w Internecie ( Facebook: Działdowska Kuźnia Słowa i partnerzy projektu) oraz w lokalnych mediach.

7. O terminie promocji książki poinformujemy drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

8. Ilustracjami do publikacji będą różne artystyczne zdjęcia naszego miasta – zapraszamy do współpracy lokalnych fotografików i przesłanie na adres dksdzialdowo@gmail.com kilku swoich propozycji zdjęć do tego zbioru wraz ze zgodą na ich bezpłatną publikację w tym zbiorze.

(*) Przesłanie zdjęcia portretowego jest dobrowolne i nie jest warunkiem opublikowania wierszy, ale jest mile widziane. Poznamy się bliżej.
opr. Renata Buczyńska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages