Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Wybory, podsumowanie i opłatek

2017-12-31 16:00:00 (ost. akt: 2017-12-31 14:03:00)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

Sobota 16 grudnia obfitowała w ważne wydarzenia klubowe dla Yankeesów. Odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze podczas, którego został wybrany Zarząd Klubu na lata 2017-2021. Podsumowano także osiągnięcia klubu.

Prezesem ponownie został Zbigniew Młodawski, wiceprezesem Zdzisław Ziółkowski, członkami zarządu zostali Maciej Lipiński, Andrzej Krzykowski i Zdzisław Ratajczak. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej będzie Henryk Balicki wraz z członkami Marcinem Morawskim i Anetą Prusak.

Podsumowanie osiągnięć
Podczas zebrania podsumowano osiągnięcia klubu w ciągu ostatnich czterech lat.
Te najważniejsze to m.in. udział w rozgrywkach I ligi baseballu i awans do Ekstraligi baseballu drużyny seniorów, III i IV miejsca w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski U-12, V-VIII miejsca w finałach Mistrzostw Polski Juniorów w latach 2014-2017, występ trzech juniorów w Kadrze Narodowej na Mistrzostwach Europy U-18 w Szwajcarii i Czechach (Łukasz Przybułek, Mateusz Banach, Daniel Wójcik, udział trzech młodzików w Mistrzostwach Europy w Holandii (Damian i Tomasz Skolmowscy, Adam Wityczyn), medale Mistrzostw Województwa w baseballu (klubowe i Szkolnego Związku Sportowego),
— W tym czasie zorganizowaliśmy 40 imprez baseballowych, międzynarodowych o Puchar Prezydenta RP, Mistrzostw Polski, ogólnopolskich i wojewódzkich, dzięki wsparciu marszałka, burmistrza, starosty i sponsorów. W naszych imprezach udział wzięło udział ponad 1500 uczestników — mówi wiceprezes klubu Zdzisław Ziółkowski.

Wyróżnienia i nagrody
Władze klubu nagrodziły zawodników, trenerów i działaczy pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi a później były już same smakołyki i życzenia świąteczno-noworoczne na spotkaniu opłatkowym. Wśród wyróżnionych działaczy i trenerów puchary otrzymali m.in. prezes Zbigniew Młodawski, przewodniczący Komisji Rewizyjnej Henryk Balicki, Maciej Lipiński, Andrzej Krzykowski i Aneta Prusak.

Podziękowania z pomoc
Zarząd Klubu dziękuję władzom samorządowym Województwa, Miasta i Powiatu, PKOl-u, PZBall-u, Alexandrowi Koproskiemu (USA) oraz sponsorom m.in. firmom Europol Gaz, Dekorglass, Heinz Glas, Prorembud, Iwomar, Olewnik, Meblolux, Kombet, Nowakowski, Amper, Kasa Stefczyka, Bank Pekao S.A., DAR SA, Maxikaz, Warmińsko-Mazurski Fundusz Poręczenia Kredytowe, ViGGaMi oraz mediom TVP 3 Olsztyn, Gazeta Działdowska, Radio 7, Radio Olsztyn, White Eagles, WAMA Sport.
— Liczymy także na wsparcie w następnych latach. W 2018 roku czekają nas kolejne wyzwania. Udział w rozgrywkach I ligi baseballu i Bałtyckiej Ligi Baseballu, Mistrzostwach Polski, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Mistrzostwach Europy, turniejach międzynarodowych i ogólnopolskich oraz organizacja największego halowego turnieju w Europie „Działdowo Cup 2018” z udziałem 20 drużyn z Polski, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Mołdawii i Litwy (ponad 300 uczestników) oraz planowanych Mistrzostw Polski U-12 i półfinałów U-15 w ramach OOM. Plan ambitny, ale przy współpracy z obecnymi wymienionymi i mamy nadzieję nowymi ofiarodawcami dla dobra olimpijskiej dyscypliny i zdrowia dzieci, młodzieży i dorosłych godny zrealizowania — kończy wiceprezes klubu Zdzisław Ziółkowski.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. d #2407526 | 83.28.*.* 31 gru 2017 18:43

    te selfie tu juz mozna by sobie bylo darowac..

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages