Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Wyniki podczas Balu Sportowca

2018-01-10 08:40:00 (ost. akt: 2018-01-10 09:39:12)
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Grzegorz Kaszubski zaprasza na Bal Sportowca

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Grzegorz Kaszubski zaprasza na Bal Sportowca

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Ogłoszenie wyników tegorocznego już 43. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Sportowy Talent Roku 2017 odbędzie się podczas Balu Sportowca, który odbędzie się w piątek 9 lutego. Na bal zapraszają Urząd Miasta i MOSiR.

Na Bal Sportowca zapraszają organizatorzy burmistrz Działdowa Grzegorz Mrowiński i dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Działdowie Grzegorz Kaszubski.

Bal odbędzie się w piątek 9 lutego. Rozpocznie się o godz. 19.00 w Restauracja Przedzamcze w Działdowie, ul. Zamkowa 9. Koszt balu wynosi 250 zł od pary. Zapisy i karty wstępu są do nabycia w biurze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Działdowie, ul. Robotnicza 10 w godz. 7.00-15.00, tel. 23 697 46 70. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

— Po ubiegłorocznej gali, która odbył się w Restauracji Przedzamcze, postanowiliśmy reaktywować tradycję Balu Sportowca w Działdowie. Wracamy do tradycji. Podczas balu ogłosimy wyniki plebiscytu na piątkę najlepszych sportowców naszego miasta oraz piątkę talentów — mówi dyrektor MOSiRu Grzegorz Kaszubski. — Planujemy najpierw galę podczas, której ogłosimy wyniki, a później bal. Będzie muzyka na żywo, zagra zespół Progres z Mławy

W ubiegłorocznym plebiscycie zwyciężył tenisista Dekorglassu Działdowo Jiri Vrablik (po raz czwarty z rzędu). Natomiast Talentem Roku 2016 został lekkoatleta UKS MOSiR Działdowo Artur Cytlał. Plebiscyt w Działdowie odbywa się od 1973 roku. Pierwszym zwycięzcą plebiscytu był Roman Pawelski. Od 2002 roku jest także przyznawany Talent Roku. Po raz pierwszy talentem został piłkarz Wkry Działdowo Kacper Wiśniewski.

kw

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages