Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Finał WOŚP już w niedzielę

2018-01-10 21:00:00 (ost. akt: 2018-01-10 19:08:45)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W niedzielę 14 stycznia rusza 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Działdowie finał połączony jest tradycyjnie z rozstrzygnięciem, w tym roku już siedemnastej edycji, Świątecznego Konkursu. Zapraszamy.

W tym roku na ulice Działdowa wyjdzie 110 wolontariuszy, którzy bedą zbierać do puszek pieniądze. Celem tegorocznej zbiórki będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Działdowska siedziba sztabu 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieścić się będzie w Miejskim Domu Kultury przy ul. Jagiełły 13, jej szefem sztabu jest Marcin Król.

— Wolontariusze zbierać datki będą w godz. 8.00-20.00. Także w tym roku będziemy mieli dostępny terminal do płacenia kartą, czyli można będzie wesprzeć konto fundacji bezpośrednio ze swojego konta czyli bezgotówkowo, szczególnie podczas licytacji w MDK jak i w ciągu całego dnia — mówi szef Sztabu Marcin Król. — Jeśli chce ktoś przekazać coś fajnego na licytację może się ze mną skontaktować telefonicznie i ustalimy szczegóły (tel. 662-161-136).
W dniu finału w Miejskim Domu Kultury przy ul. Jagiełły o godz. 16.00 będzie można zobaczyć świąteczne przedstawienie w wykonaniu dzieci i młodzieży z MDK „Mała Księżniczka”. Od godz. 18.00 rozpoczną się licytacje i rozstrzygnięcie Świątecznego Konkursu.

Ponadto w MDK od godz. 16.00 będzie można skorzystać z badania smokolajzerem poziomu zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu, pomiaru ciśnienia tętniczego. A przez cały dzień oglądać będzie można pokaz pracy lokalnego rzeźbiarza, Mariusza Borowego (przed MDK, ul. Jagiełły).
W niedzielę w ramach finału WOŚP odbędą się również zawody wędkarskie na rzece Wkrze w Lubowidzu, a w sobotę 13 stycznia od godz. 8.00 będą biegi parkrun w lesie w Malinowie.

Po zakończeniu licytacji i finału Świątecznego Konkursu będzie pokaz fajerwerków – światełko do nieba.
Serdecznie zapraszają Urząd Maista w Działdowie Miejski Dom Kultury w Działdowie i ZHP w Działdowie.

kw


Więcej o Świątecznym Konkursie
Organizatorami konkursu są firmy ABP Computer, Mlekovita, hurtownia zabawek Targ-Pol, Maxi-Kaz, Metalowiec, Miejski Dom Kultury, Działdowska Agencja Rozwoju S.A., TINTA. Patronat nad imprezą sprawuje Urząd Miasta w Działdowie i Gazeta Działdowska.
Jak zawsze na uczestników konkursu będzie czekało mnóstwo atrakcyjnych nagród i niespodzianek. Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zakupy za min. 20 zł (więcej w regulaminie).

REGULAMIN KONKURSU
1. Organizatorami konkursu są firmy ABP Computer, Targ-Pol, Mlekovita, Metalowiec, DAR S.A., TINTA, Miejski Dom Kultury w Działdowie, Drukarnia Tinta pod patronatem Gazety Działdowskiej oraz Urzędu Miasta Działdowo.
2. W konkursie mogą uczestniczyć wszystkie osoby fizyczne (bez firm). Nagrodę za osobę która nie ukończyła 18 roku życia odbierają prawni opiekunowie.
3. Warunkiem przystąpienia do konkursu oraz odebrania nagrody jest:
- dowód zakupu przyczepiony do kuponu konkursowego otrzymany za zakupy min. 20 zł w sklepach firmy ABP Computer, Targ-Pol, Mlekovita, Metalowiec lub Maxi-Kaz, w dniach 12.12.2017r. do 14.01.2018r.
- złożenie kuponu konkursowego z dowodem zakupu
- obecność w czasie losowania nagród
- czytelnie wypełniony kupon konkursowy
4. Kupony konkursowe można otrzymać w:
- w punktach sprzedaży firmy ABP Computer, ul. Pocztowa 13, Działdowo
- w hurtowni zabawek Targ-Pol, ul. Ogrodowa 3, Działdowo
- w punktach sprzedaży firmy Mlekovita w Działdowie
- w punkcie Maxi-Kaz ul. Kościuszki 21
- w punkcie Metalowiec, ul. Kościuszki 23
5. Kupony konkursowe należy składać w dniu losowania.
6. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy organizatorów oraz ich najbliższa rodzina.
7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14.01.2018r. o godzinie 18.00 w MDK Działdowo, ul. Jagiełły 13.
Regulamin dostępne są na stronie www.abp.pl oraz w bieżących wydaniach Gazety Działdowskiej i na stronie internetowej www.dzialdowo.wm.plPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages