Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Klub Sportowy Dekorglass, Gustaw Marek Brzezin i Andrzej Umiński laureatami Katarzynek 2018 [film, zdjęcia]

2018-01-17 23:07:44 (ost. akt: 2018-01-18 13:33:04)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W środę 17 stycznia w hali sportowo-widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie odbyła się uroczysta gala podczas, której wręczono Katarzynki 2018. Była to już XXII edycja Katarzynek.Pierwszym laureatem tegorocznych Katarzynek został Klub Sportowy Dekorglass Działdowo. Klub statuetkę otrzymał za promocję miasta poprzez sport na arenie krajowej i międzynarodowej. Statuetkę odebrali prezes klubu Ferdynand Chojnowski, tenisista Wenliang Xu i właściciel klubu Gabriel Chojak.

Drugim laureatem tegorocznej Katarzynki została marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. Dzisiejsze wyróżnienie marszałek otrzymał za wspieranie inicjatyw społecznych, gospodarczych i kulturalnych sprzyjających rozwojowi miasta Działdowa.

Natomiast trzecią statuetkę otrzymał Andrzej Umiński. Wyróżnienie to pan Andrzej otrzymał za całokształt pracy dla dobra społeczności miasta Działdowa oraz szczerzenie wartości patriotycznych.

Galę uświetnił koncert Stanisława Soyki.

Ideą przyznawania statuetek - Katarzynek jest honorowe wyróżnianie osób, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju i promocji miasta Działdowa i których postawa w środowisku lokalnym zasługuje na szczególne nagrodzenie.

Pierwsze Katarzynki zostały wręczone w 1997 roku.
W skład kapituły przyznającej statuetki wchodzą członkowie zarządu Działdowskiej Agencji Rozwoju S.A., laureaci, którzy otrzymali statuetki w roku poprzednim, burmistrz Działdowa oraz pomysłodawca Katarzynek Ładysław Cichosz.

Karol Wrombel
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages