Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

W Kramarzewie powstanie nowoczesna, gminna świetlica

2018-02-13 15:37:00 (ost. akt: 2018-02-13 15:36:34)

Autor zdjęcia: archiuwm UG Działdowo

W Kramarzewie powstanie świetlica gminna. Nie ma tam bowiem żadnej infrastruktury kulturalnej, która miałaby wpływ na wspieranie lokalnej aktywności.

Nowo powstała świetlica w Kramarzewie ma pełnić rolę centrum kultury lokalnej, rekreacji, ma być miejscem spotkań, działań na rzecz rozwoju kultury i edukacji oraz integrować społeczność.
6 lutego wójt Gminy Działdowo – Paweł Cieśliński, przy kontrasygnacie skarbnika – Beaty Antoszewskiej, podpisał z Zarządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego umowę na przyznanie pomocy finansowej na budowę świetlicy.

— W maju 2017r., w odpowiedzi na ogłoszony przez Stowarzyszenie Lokalnej Grupa Działania „Brama Mazurskiej Krainy” nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy Leader”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Gmina Działdowo złożyła wniosek o przyznanie pomocy na realizację inwestycji pn. „Budowa Świetlicy Gminnej w Kramarzewie” — mówi wójt Gminy Działdowo Paweł Cieśliński.

Budynek świetlicy w Kramarzewie będzie jednokondygnacyjnym budynkiem o kubaturze 477,23 m3, powierzchni zabudowy 104,00 m2, wyposażonym w infrastrukturę techniczną wraz z ogrodzeniem.
Planowany okres zakończenia realizacji przedsięwzięcia to czwarty kwartał 2018r.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages