Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Walczyli o Puchar Wójta Gminy Działdowo [zdjęcia]

2018-02-19 09:24:34 (ost. akt: 2018-02-19 09:37:56)

Autor zdjęcia: archiuwm GOKiS Działdowo

W niedzielę 18 lutego w hali sportowej w Uzdowie, odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Działdowo Pawła Cieślińskiego.

W I kategorii rocznik 2005 i młodsi (dziewczęta) I miejsce zajęła Maria Pieckowska, II Klaudia Lemańska, III Paulina Szulc, (chłopcy) I miejsce wywalczył Jakub Lemański, II Jan Maruszak, III Miłosz Lempek.

W II kategorii rocznik 2000 do 2004 miejsce I zdobyła Aleksandra Grzebska, II Radosław Szurawski, III Miłosz Cegielski. W III kategorii rocznik 1999-1978 miejsce I zajął Szymon Krzykowski, II Mateusz Sawula, III Dawid Jaskulski.

W kategorii IV rocznik 1977 i starsi miejsce I zdobył Jan Grzebski, II Piotr Woźniak, III Leszek Pieckowski, IV Kazimierz Świderski.
W turnieju wzięło udział 45 osób. Zawodnicy otrzymali medale i nagrody rzeczowe. Nagrody wręczyli kierownik GOKiS Magda Skała i radny z Uzdowa Piotr Stańczak.

—Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Wszystkim uczestnikom gratulujemy — mówi kierownik GOKiS Magda Skała. — Dziękujemy Dyrektorowi szkoły panu Jackowi Szczepaniakowi za udostępnienie hali. Szymonowi Krzykowskiemu za przygotowanie hali.

Turniej zorganizował i przeprowadził Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages