Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Działdowo Basket Cup - 2018 [zdjęcia, film]

2018-02-22 11:23:00 (ost. akt: 2018-02-22 12:45:54)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W II Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki dziewcząt rocznik 2005 i chłopców rocznik 2006 „Działdowo Basket Cup - 2018” zagrało osiemnaście zespołów. W kategorii dziewcząt zwyciężyła ekipa UKS Basket 47 Białystok, a wśród chłopców tryumfowała drużyna UKS Nenufar 5 Ełk.

Organizatorem turnieju był UKS Sokół Działdowo i Zespół Szkół nr 2. Mecze rozegrane zostały w halach sportowych przy ZS nr 2 ul. Polna i SP nr 1 ul. Jagiełły.



Wyniki turnieju chłopców – rocznik 2006


GRUPA A:

TOP-SPIN OLSZTYNEK - TSK ROŚ PISZ 17:41
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - KS LEGION LEGIONOWO 49:30
TSK ROŚ PISZ - KS LEGION LEGIONOWO 55:21
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - TOP-SPIN OLSZTYNEK 34:24
KS LEGION LEGIONOWO - TOP-SPIN OLSZTYNEK 29:35
TSK ROŚ PISZ - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 31:20

GRUPA B:

MKS NOVUM BYDGOSZCZ - UKS JAR ELBLĄG 38:19
UKS NENUFAR 5 EŁK - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO (PK) 35:23
UKS NENUFAR 5 EŁK - MKS NOVUM BYDGOSZCZ 39:18
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO (PK) - UKS JAR ELBLĄG 46:32
UKS JAR ELBLĄG - UKS NENUFAR 5 EŁK 25:53
MKS NOVUM BYDGOSZCZ - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO (PK) 23:39

PÓŁFINAŁ A1 – B2: TSK ROŚ PISZ - MKS NOVUM BYDGOSZCZ 11:16 

PÓŁFINAŁ A2 – B1: UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS NENUFAR 5 EŁK 21:55

A3 – B4: TOP-SPIN OLSZTYNEK - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO (PK) 20:0

A4 – B3: KS LEGION LEGIONOWO - UKS JAR ELBLĄG 42:50

Mecz o 7-8 m.: KS LEGION LEGIONOWO - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO (PK) 19:46
Mecz o 5-6 m.: UKS JAR ELBLAG - TOP-SPIN OLSZTYNEK 34:26

Mecz o 3-4 m.: UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - TSK ROŚ PISZ 31:22

Mecz o 1-2 m.: UKS NENUFAR 5 EŁK - MKS NOVUM BYDGOSZCZ 51:17


KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
1. UKS NENUFAR 5 EŁK
2. MKS NOVUM BYDGOSZCZ
3. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
4. TSK ROŚ PISZ
5. UKS JAR ELBLĄG
6. TOP-SPIN OLSZTYNEK
7. KS LEGION LEGIONOWO
8. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO (PK)


MVP turnieju - najlepszy zawodnik:
MOŃKO Bartosz - UKS Nenufar 5 Ełk

Najlepszy rozgrywający turnieju: SZYPERSKI Oliwier - MKS Novum Bydgoszcz

Najlepszy obrońca turnieju: GAWARZYCKI Łukasz - UKS Sokół Działdowo

ALL STARS - Najlepsza piątka:
WILCZEWSKI Maksymilian - UKS Nenufar 5 Ełk
KAŹMIERCZAK Wojciech - MKS Novum Bydgoszcz
WÓŁKIEWICZ Jakub - UKS Sokół Działdowo
WIŚNIEWSKI Wiktor - TSK Roś Pisz
BARTKOWSKI Daniel - UKS Jar Elbląg

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach:
LISIEWICZ Sebastian - UKS Nenufar 5 Ełk
SIEKIERKOWSKI Jakub - MKS Novum Bydgoszcz
TYBURSKI Jakub - UKS Sokół Działdowo
GREK Nikodem - TSK Roś Pisz
CELAK Krzysztof - UKS Jar Elbląg
GANCARZ Kacper - TOP-SPIN Olsztynek
KOZAK Bartosz - KS Legion Legionowo
RZESZOTALSKI Krzysztof - UKS Sokół Działdowo (PK)

Wyróżnienie trenera:

WALENDZEWICZ Daniel - UKS Nenufar 5 Ełk
HETZIG Bartosz - MKS Novum Bydgoszcz
BRZOZOWSKI Igor - UKS Sokół Działdowo
GOŁĘBIOWSKI Jakub - TSK Roś Pisz
GRUCHALSKI Dawid - UKS Jar Elbląg
SULIMA Wiktor - TOP-SPIN Olsztynek
WASILUK Kacper - KS Legion Legionowo
DOMBROWSKI Łukasz - UKS Sokół Działdowo (PK)

Najmłodszy zawodnik: GREK Nikodem - TSK Roś Pisz



Wyniki turnieju dziewcząt - rocznik 2005


GRUPA A
:
UKS BAT KARTUZY - UKS ORKAN ZAMBRÓW 20:18
AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 29:33
UKS NENUFAR 5 EŁK - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 35:28
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS BAT KARTUZY 20:14

UKS ORKAN ZAMBRÓW - UKS NENUFAR 5 EŁK 38:29
UKS BAT KARTUZY - AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD 34:20
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS ORKAN ZAMBRÓW 20:22
AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - UKS NENUFAR 5 EŁK 32:33
UKS NENUFAR 5 EŁK - UKS BAT KARTUZY 33:45
UKS ORKAN ZAMBRÓW - AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD 32:16

GRUPA B:

UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO - BASKET 47 BIAŁYSTOK 18:20
KKS OLSZTYN - UKS TRÓJKA EŁK 16:51
UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO 20:21
UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO - KKS OLSZTYN 42:16
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO R.2006 - UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK 18:45
UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK - KKS OLSZTYN 53:16
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO R.2006 - UKS TRÓJKA EŁK 10:26
UKS TRÓJKA EŁK - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO 26:21
KKS OLSZTYN - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO R.2006 25:33

PÓŁFINAŁ A1 - B2: UKS BAT KARTUZY - UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK 17:33
PÓŁFINAŁ A2 - B1: UKS ORKAN ZAMBRÓW - UKS TRÓJKA EŁK 22:31

Mecz o 9-10 m.: AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - KKS OLSZTYN 38:20
Mecz o 7-8 m.: UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO R.2006 35:12
Mecz o 5-6 m.: UKS NENUFAR 5 EŁK - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO 26:51 

Mecz o 3-4 m.: UKS BAT KARTUZY - UKS ORKAN ZAMBRÓW 42:21

Mecz o 1-2 m.: UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK - UKS TRÓJKA EŁK 29:19

KOŃCOWA KLASYFIKACJA :
1. UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK
2. UKS TRÓJKA EŁK
3. UKS BAT KARTUZY
4. UKS ORKAN ZAMBRÓW
5. UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO
6. UKS NENUFAR 5 EŁK
7. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
8. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO R.2006
9. AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD
10. KKS OLSZTYN

MVP turnieju - najlepsza zawodniczka: BARAN Oliwia - UKS Basket 47 Białystok

Najlepsza rozgrywająca turnieju: WNDROWSKA Julia - UKS TRÓJKA Ełk

Najlepsza obrończyni turnieju: KUSIAK Agnieszka - UKS BAT Kartuzy

ALL STARS- Najlepsza piątka:
LEWOŃCZUK Izabela - UKS Basket 47 Białystok
KOWZON Gabriela - UKS Trójka Ełk
LITWIN Nikola - UKS BAT Kartuzy
MARCZYK Karolina - UKS Orkan Zambrów
NIEDZIELSKA Aleksandra - UKS Trójka Działdowo

Najlepsze zawodniczki w zespołach:
ADAMCZUK Justyna - UKS Basket 47 Białystok
KLIMOWICZ Michalina - UKS Trójka Ełk
ZATYKA Nina - UKS BAT Kartuzy
NOWACKA Camilla - UKS Orkan Zambrów
DEMBSKA Alicja - UKS Trójka Działdowo
MAJEWSKA Patrycja - UKS Nenufar 5 Ełk
ŁAZOWSKA Katarzyna - UKS Sokół Działdowo
SOWIŃSKA Sara - UKS Sokół Działdowo r.2006
ZWOLIŃSKA Julia - AS Mały Kosz Białogard
KOMASZYŃSKA Maja - KKS Olsztyn

Wyróżnienie trenera:
SIDORCZUK Karolina - UKS Basket 47 Białystok
BRODOWSKA Martyna - UKS Trójka Ełk
DOMASZK Natalia - UKS BAT Kartuzy
POTĘGA Weronika - UKS Orkan Zambrów
PIÓREK Wiktoria - UKS Trójka Działdowo
LASKOWSKA Róża - UKS Nenufar 5 Ełk
SIATKOWSKA Karolina - UKS Sokół Działdowo
CHYCZEWSKA Julia - UKS Sokół Działdowo r.2006
JANIK Julia - AS Mały Kosz Białogard
MAZURO Karolina - KKS Olsztyn

Najmłodsza zawodniczka: KLACH Pola - UKS Trójka Działdowo

Sekretarz Turnieju: KOWALSKI JERZY

Organizator Turnieju: PIETRZAK JAKUB



Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Do Zdziśka Ziółka #2446647 | 185.170.*.* 23 lut 2018 08:27

    Twoje miejsce jest być szefem MOSIR Działdowo, bo rozruszasz Start! Klub który rozwalił burmistrz.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Kibic #2446599 | 37.248.*.* 23 lut 2018 07:25

    Brawo Kuba ! Super turniej ! Super organizacja !

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages