Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Mandaty dla kierowców i pieszych. Bezpieczniej na drodze. Działania policyjne

2018-02-23 17:41:06 (ost. akt: 2018-02-23 12:43:34)

Autor zdjęcia: policja

Kolejny raz działdowscy policjanci wspierani funkcjonariuszami z olsztyńskich Oddziałów Prewencji oraz strażnikiem miejskim z Działdowa prowadzili wzmożone działania na drogach powiatu w celu poprawienia bezpieczeństwa. Mundurowi kontrolowali uczestników ruchu drogowego i eliminowali tych, którzy stwarzali szczególne zagrożenie dla innych użytkowników dróg.

Czwartkowe (22 lutego) działania były kontynuacją rozpoczętych w styczniu działań mających na celu poprawę stanu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego w powiecie działdowskim. Policjanci ruchu drogowego wspólnie z funkcjonariuszami Oddziału Prewencji z Olsztyna i ze strażnikami miejskimi z Działdowa kontrolowali kierujących pojazdami przemieszczających się drogami powiatu, badali trzeźwość kierowców i stan techniczny pojazdów. Ponadto zwracali uwagę na pieszych i rowerzystów pod kątem przestrzegania przepisów brd.

Policjanci ujawnili 7 kierujących i 2 pieszych naruszających przepisy ruchu drogowego, którzy zostali ukarani mandatami. Najwięcej mandatów wystawiono w związku z przekraczaniem dozwolonej prędkości przez kierowców i niestosowaniem środków bezpieczeństwa w pojazdach (pasy, foteliki do przewozu dzieci).

Wobec jednego kierującego policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu.

Ponadto policjanci zatrzymali jedno prawo jazdy i 3 dowody rejestracyjne od pojazdów, w tym 2 z uwagi na nieprawidłowy stan techniczny.

KPP Działdowo

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages