Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Język angielski rządzi w szkole [zdjęcia]

2018-03-07 14:06:01 (ost. akt: 2018-03-07 13:10:47)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

6 marca II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Działdowie, przeprowadziło Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów i uczniów klas siódmych pod hasłem English Rules - Angielski Rządzi.

Uczestnicy konkursu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe oraz wiadomości na temat krajów anglojęzycznych w formie pisemnej i ustnej. Do konkursu zgłosiło się sześć szkół z powiatu działdowskiego. Rywalizacja toczyła się na bardzo wysokim poziomie, ponieważ współzawodniczyli ze sobą uczniowie trzecich klas gimnazjów oraz siódmych klas szkoły podstawowej. Najlepszymi okazali się kolejno: Julia Mazurek, Adam Jedamski, Magdalena Godlewska. Wyróżnienia w konkursie otrzymali następujący uczniowie: Jakub Lubowiecki, Emilia Kornelska, Katarzyna Nikiel, Adam Kolczyński, Kacper Kopeć i Weronika Szulc.

Nagrody wręczyli burmistrz Działdowa Grzegorz Mrowiński, starosta działdowski Marian Janicki oraz dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie Wiesław Smereczyński.
Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Działdowo Grzegorza Mrowińskiego oraz Honorowym Patronatem Starosty Działdowskiego Mariana Janickiego. Fundatorami nagród byli Starosta Działdowski oraz wydawnictwa Oxford University Press i Pearson. Upominki dla uczestników ufundowane były przez burmistrza oraz starostę. Organizatorzy konkursu, dziękują też Radzie Rodziców przy Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie za wsparcie finansowe inicjatywy językowców. Dziękujemy dyrekcji szkoły za pomoc w zorganizowaniu konkursu. W II LO na Polnej języki obce przestają być obce.


Marzena Żmijewska
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. info #2456347 | 84.179.*.* 7 mar 2018 22:16

  Wicio mówił że pszenica o kurnikach gadał już w wrześniu 2016 r a pszenica upublicznił to dopiero na wiosnę 2017 r. Nie wiem po co czekał 6 MIESIĘCY ale chyba na wybory żeby być zbawcą naszego miasta. Oszuści i nacjonaliści nami rządzą na czela z gregorem.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. do " Ta świnia Mrozińska" #2456226 | 94.254.*.* 7 mar 2018 18:13

  Jaki to człowiek jest naprawdę to ci co go znają to wiedzą. Ale nikogo nie wolno nazywać świnią. Nawet największego bydlaka bym świnią nie określał bo co świnia winna? Ten lubi blefować i insynuować. Te umiejętności opanował bardzo dobrze. Z historia z kurnikami od początku była próbą taniej autoreklamy w którą uwierzyło chyba tylko kilka jego najwierniejszych tyłkowłazów z fejsbuka. On zawsze na cudzej pracy i pozorach chce się nosić. Lubi innym doprawiać wąsy i w każdej chwili jest gotów sięgnąć po CBS jeśli to mu będzie mogło pomóc utrzymać się przy korycie. Lubi kopać słabszych, to mu zostało chyba z dziecięcych . kompleksów. Ale czy to o tym samym człowieku myślimy to ja nie wiem. Chyba nie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Poczytajcie na Facebooku Starosty #2456099 | 185.170.*.* 7 mar 2018 14:59

  Poczytajcie na Facebooku Starosty o kurnikach w malinowie i jak kolega burmistrza zawnioskował o sprzedaż działek na których miały powstyać kurniki. Wstyd Panie Mroziński!

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Ta świnia Mrozińska? #2456093 | 185.170.*.* 7 mar 2018 14:52

  Ta świnia Mrozińska co próbowała zrzucić winę za kurniki na Starostwo to ma jeszcze tupet pozować do zdjęć ze starostą? Czego to się nie robi przed wyborami. A wyszło że działki pod kurniki sprzedano na wniosek tamtesnego Dyrektora Szkoły - Michała StruŻika. . . Z PISU -kolegi Burmistrza...z opozycyjnego klubu zeszłej kadencji. Burmsitrz szukał winnych-był nim jego własny kolega:) OT spisek rozwiązany Panie węszący Burmistrzu... A smród największy pod Pana nosem.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages