Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Członkinie Działdowskiej Kuźni Słowa w Przedszkolu nr 3

2018-03-26 15:34:57 (ost. akt: 2018-03-26 15:53:36)
Opowiadania i wierszyki przedszkolakom czytała Elżbieta Karlsson

Opowiadania i wierszyki przedszkolakom czytała Elżbieta Karlsson

Autor zdjęcia: Nadesłane

W marcu działdowskim Przedszkolu Miejskim nr 3 zostały zorganizowane dwa spotkania dla najmłodszych. Dzieci miały okazje obcować z literatami z Działdowskiej Kuźni Słowa, którzy napisali wiele książek dla dzieci.

W spotkaniu uczestniczyły dzieci z grupy III i IV, których wychowawczyniami są Elżbieta Leczkowska i Hanna Budzichowska. Najpierw 19 marca opowiadania i wierszyki przedszkolakom czytała Elżbieta Karlsson zaproszona przez Elżbietę Leczkowską. Spotkanie to zorganizowano pod hasłem „Jak powstaje książka”.
- Dzieciaki cudowne, zainteresowane tym, co mówię, zadawały pytania, doskonale wiedziały co to jest książka i chwaliły się,że znają te, o których mówiłam. Dziękowały za spotkanie, cieszyły się z ofiarowanych książek i obiecały opisać nasze spotkanie - powiedziała po spotkaniu Ela Karlsson.
Następnego dnia dzieci spotkały się z pisarką i poetką ze Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa Janiną Dzenis. Autorka książki „Przygody Myszki Zulki” przeczytała opowiadanie pt. „Wielkanoc” oraz „Biedronki” z dedykacją dla grupy III o takiej samej nazwie.

Przedszkolaki odwiedziła również pisarka i poetka Janina Dzenis

- Dzieci z uwagą i zainteresowaniem wysłuchały pięknie zaprezentowanych opowiadań. Serdecznie dziękujemy pani prezes Renacie Buczyńskiej oraz paniom Janinie Dzenis, Elżbiecie Karlsson za miłą współpracę naszego przedszkola ze stowarzyszeniem - powiedziała Elżbieta Leczkowska.

szw
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages