Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Konkurs Przyrodniczo-Matematyczny rozstrzygnięty

2018-03-28 13:00:00 (ost. akt: 2018-05-07 09:46:55)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W poniedziałek, 26 marca 2018 roku w Zespole Szkół nr 2 im Jana Pawła II odbył się III Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Matematyczny dla Szkół Ponadgimnazjalnych.

Do III edycji konkursu zgłosiło się 12 uczniów, przedstawicieli następujących szkół: Zespołu Szkól nr 1 w Działdowie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy, Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku, Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Pawła w Działdowie.
Konkurs stał się corocznym wydarzeniem promującym modę na uczenie się przedmiotów przyrodniczo-matematycznych. Tegoroczny konkurs miał nowatorską formułę uczniowie rozwiązywali test w formie elektronicznej oraz brali udział w quizie, odpowiadając zespołowo na wylosowane pytania.Zwycięzcami zostali: I miejsce - II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 2 im Jana Pawła II w Działdowie; II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 1 w Działdowie, III miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących im Stanisława Wyspiańskiego w Nidzicy. Jury konkursowe przyznało dwie indywidualne nagrody otrzymały je: Paulina Golian z Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie oraz Patrycja Lech z Zespołu Szkół nr 2 w Działdowie. Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców i Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Działdowie Wiesław Smereczyński.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages