Sukces naszych kickboxerów

2018-04-03 19:00:00(ost. akt: 2018-04-03 18:45:39)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Płocku odbył się Puchar Polski Juniorów i Seniorów w kickboxingu w wersji walki light-kontakt. Nasze miasto reprezentowało dwóch zawodników: Sylwia Dwórznik – senior kat. wag – 65 kg i Kacper Dwórznik – junior kat. wag – 63 kg.
W zawodach uczestniczyło 114 zawodników w 29 klubów z całego kraju. Sylwia Dwórznik wywalczyła trzecie miejsce w swojej kategorii wagowej, przegrywając w walce półfinałowej z Agata Piechowicz z Legii Warszawa. Natomiast Kacper Dwórznik w swojej kategorii rywalizował z 15 zawodnikami, wśród których był najlepszy.
Nasz reprezentant wygrał wszystkie cztery swoje pojedynki, po drodze pokonał m.in.: mistrza Polski z Zielonej Góry, Przemysława Kalisza i bardzo dobrego zawodnika Rafała Wójcika z Piaseczna.
- Kacper zdecydowanie wyróżniał się wszechstronnością zadawanych technik ręcznych i nożnych szybkością i wytrzymałością – relacjonuje trener naszych zawodników Marek Dwórznik.
Naszego zawodnika Kacpra spotkało duże wyróżnienie, został on uznany najlepszym zawodnikiem Pucharu Polski wśród juniorów.