Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Szukamy książęcej pary na okładkę

2018-04-04 12:42:55 (ost. akt: 2018-04-04 13:06:30)
Maksymilian Monkiewicz w ubiegłym roku zdobył tytuł Małego Księcia

Maksymilian Monkiewicz w ubiegłym roku zdobył tytuł Małego Księcia

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Nasza akcja\\\ Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę, czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnukowie mają na to szansę. Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka. Może trafi na okładkę?

Nasza akcja Mały Książę, Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę.

Dlaczego warto w nim wziąć udział? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa— mówią zgodnie rodzice naszych laureatów.

Ale nie tylko! Zwycięzcy regionalni trafią na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!

Rok temu Małą Księżniczką regionu została 7-letnia Julia Lubczyńska z Nowego Miasta Lubawskiego. Tytuł Małego Księcia natomiast zdobył trzymiesięczny Maksymilian Monkiewicz z Giżycka.

Dorota i Mirosław, rodzice Małej Księżniczki, śmiali się, że ich córka powtórzyła sukces sprzed lat. — Kiedyś Julka już zdobyła koronę w konkursie „Gazety Olsztyńskiej". Zachowaliśmy Gazetę na pamiątkę! — cieszyli się rodzice dziewczynki. Julia Lubczyńska przyznała, że korona to powód do dumy. — Jestem bardzo zadowolona, że mi się udało wygrać! Wszyscy już mnie widzieli w Gazecie! — mówiła. Mały Książę natomiast koronację... przespał, nic dziwnego, miał wtedy tylko trzy miesiące.

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.

Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania.

W przypadku powiatu działdowskiego jest to dzialdowo@gazetaolsztynska.pl.

Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Akcja potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach.
W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.

Aleksandra Tchórzewska

Regulamin: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages