Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Uczniowie za pan brat z językiem angielskim

2018-04-09 12:27:00 (ost. akt: 2018-04-09 12:26:24)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Burkacie odbył się II Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Easy English” dla szkół Gminy Działdowo.

W konkursie wzięło udział 56 uczniów z 7 szkół podstawowych Gminy Działdowo, którzy zostali uprzednio wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Konkurs składał się z dwóch etapów – indywidualnego testu, po którym został wyłoniony Mistrz Języka Angielskiego, I Wicemistrz i II Wicemistrz w kategorii szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych.

Drugi etap to praca zespołowa – uczestnicy zostali przydzieleni do 7 zespołów (mieszanych) i brali udział w konkurencjach, których inspiracją były znane i lubiane teleturnieje telewizyjne takie jak: Va Bank, Jeden z Dziesięciu oraz Masterchef Junior.

Konkurs rozpoczęliśmy od powołania komisji konkursowej w składzie: Pani Justyna Antczak (nauczycielka j. angielskiego w szkole podstawowej w Burkacie), Pani Malwina Szmidt- Zbrzyzna (nauczycielka j. angielskiego w szkole podstawowej w Uzdowie) oraz Pani Anna Kamińska (nauczycielka j. angielskiego w szkole podstawowej w Księżym Dworze). Komisja ta została wyłoniona w drodze losowania. Konkurs swoją obecnością zaszczycili: Przewodniczący Rady Gminy Pan Mirosław Zieliński, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Zdrowia Gminy Działdowo Pani Danuta Smereczyńska, Przewodnicząca Komisji Oświaty Gminy Działdowo i sołtys wsi Burkat Pani Krystyna Wasiak, Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Burkacie Pani Aleksandra Kowalska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Przyrody Polskiej w Klęczkowie Pani Grażyna Schade.Uczestnicy otrzymali nagrody indywidualne w formie statuetek i pamiątkowe medale. Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu otrzymali podziękowania dla szkół za udział w konkursie.


Mistrzowie Języka Angielskiego
Kategoria klas I-III szkół podstawowych

Mistrz Języka Angielskiego- Oskar Rudnicki ( SP Księży Dwór)
I Wicemistrz Języka Angielskiego – Maciej Rogoziński (SP Turza Wielka)
II Wicemistrz Języka Angielskiego – Adam Doliński (SP Uzdowo)

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych

Mistrz Języka Angielskiego- Norbert Zagajewski ( SP Turza Wielka)
I Wicemistrz Języka Angielskiego – Jakub Szklarski (SP Księży Dwór)
II Wicemistrz Języka Angielskiego – Marcel Wojciechowski (SP Ruszkowo)

Kategoria klas VII szkoły podstawowej i klasy gimnazjalne
Mistrz Języka Angielskiego- Sebastian Zieliński ( SP Księży Dwór)
I Wicemistrz Języka Angielskiego – Szymon Kraśniewski (SP Uzdowo )
II Wicemistrz Języka Angielskiego – Adam Kolczyński (SP Księży Dwór)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages