Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Zwycięstwo nidzickich zespołów

2018-04-10 12:00:00 (ost. akt: 2018-04-10 16:25:42)

Autor zdjęcia: Szymon Wyrostek

W dniach 6-8 kwietnia dbył się XXXI Ogólnopolski Turniej „Przedwiośnia” minikoszykówce dziewcząt – rocznik 2005 i chłopców rocznik 2004. Wystąpiło w nim 12 drużyn. W obu kategoriach najlepsze były zespoły z Nidzicy.

Turniej rozegrany jest systemem każdy z każdym. W turnieju dziewcząt występują dwa zespoły z Nidzicy UKS Jedynka i UKS Trójka, UKS Bliza Władysławowo, dwa zespoły z UKS Sokół Działdowo r. 2005 i r. 2006 oraz gospodynie podopieczne Iwony Małgorzaciak Niedzielskiej UKS Trójka Działdowo. W turnieju chłopców występują drużyny UKS Basket 47 Białystok, UKS Orkan Zambrów, KS Polonia Pasłęk, UKS Trójka Nidzica i dwa zespoły gospodarzy podopiecznych Pawła Szczurewskiego UKS Trójka Działdowo r. 2004 i r. 2005. W kategorii chłopców w meczu o pierwsze miejsce zmierzyły się zespoły z Białegostoku i Nidzicy. Nasi sąsiedzi okazali się lepsi o białostocczan. W meczu o trzecie miejsce gospodarze „Trójka” Działdowo zmierzyła się z Pasłękiem i odniosła zwycięstwo. W kategorii dziewcząt mecz działdowskich zespołów „Sokół” z gospodyniami „Trójką” decydował o układzie w tabeli na miejscach medalowych. Po dogrywce lepsze okazały się koszykarki Sylwii Raczyło.


Wyniki meczów piątkowych:

DZ Władysławowo – „Trójka” Działdowo 21:52 
CH „Trójka” Działdowo 1 – „Trójka” Działdowo 2 72:37 
DZ „Sokół” Działdowo 1 – „Sokół” Działdowo 2 41:26
CH Nidzica – Pasłęk 48:29 DZ Nidzica 1 - Nidzica 3 73:17 
CH Zambrów – Białystok 30:69 
DZ „Trójka” Działdowo – „Sokół” Działdowo 2 44:31 
CH Nidzica – „Trójka” Działdowo 1 67:49 
DZ „Sokół” Działdowo 1- Nidzica 1 18:48 
CH „Trójka” Działdowo II – Białystok 29:50 
DZ Władysławowo – Nidzica 3 34:12 
CH Pasłęk – Zambrów 105:37

Wyniki sobotnich meczów:

DZ „Sokół” Działdowo 1 – Władysławowo 33:18 
CH Pasłęk – „Trójka” Działdowo I 57:38 
DZ Nidzica 3 – „Trójka” Działdowo 7:47 
CH Białystok – „Trójka” Działdowo I 58:46 
DZ „Sokół” Działdowo 2 – Władysławowo 30:19 
CH Nidzica – „Trójka” Działdowo 2 59:25 
DZ „Trójka” Działdowo – Nidzica I 29:28 
CH „Trójka” Działdowo I – Zambrów 63:17 
DZ „Sokół” Działdowo I – Nidzica 3 38:21 
CH Pasłęk – Białystok 27:34 
DZ Nidzica I – „Sokół” Działdowo 2 55:33 
CH Zambrów – Nidzica 21:75

Wyniki niedzielnych meczy:

DZ Nidzica 1 – Władysławowo 58:26
CH Białystok – Nidzica 34:49
DZ Nidzica 3 – „Sokół” Działdowo 2 34:40
CH Zambrów – „Trójka” Działdowo 2 28:33
DZ „Sokół” Działdowo 1 – „Trójka” Działdowo 46:45 (po dogrywce)
CH „Trójka” Działdowo 1 – Pasłęk 66:47

Wyniki turnieju dziewcząt:
1. UKS Jedynka Nidzica (Urbanowska Danuta)
2. UKS Trójka Działdowo (Małgorzaciak Niedzielska Iwona)
3. UKS Sokół Działdowo I (Raczyło Sylwia)
4. UKS Sokół Działdowo II r. 2006 (Pietrzak Mariusz)
5. UKS Bliza Władysławowo (Kujawska Agnieszka)
6. UKS Trójka Nidzica (Chmielewska Edyta)

Nagrody indywidualne:
MVP turnieju - Kwestarz Zuzanna (UKS Jedynka Nidzica)
Najlepsza rozgrywająca - Dembska Alicja (UKS Trójka Działdowo
Najlepsza obrończyni - Mroczkowska Paulina (UKS Sokół Działdowo I)

ALL Stars - pierwsza piątka - druga piątka

UKS Jedynka Nidzica - Pilarczyk Kinga - Zalewska Nadia
UKS Trójka Działdowo - Ziętara Katarzyna - Haspel Louise
UKS Sokół Działdowo I - Łazowska Katarzyna - Panek Milena
UKS Sokół Działdowo II - Wółkiewicz Zuzanna - Kozikowska Lena
UKS Bliza Władysławowo -Zawal Natalia - Kunz Patrycja

Najlepsza zawodniczka w zespole - wyróżnienie trenera
UKS Jedynka Nidzica - Hinz Michalina - Pianka Nadia
UKS Trójka Działdowo - Szeklicka Joanna - Piórek Wiktoria
UKS Sokół Działdowo I - Siatkowska Karolina - Bartosiewicz Laura
UKS Sokół Działdowo II - Lech Julia - Margalska Aleksandra
UKS Bliza Władysławowo - Ceynowa Wiktoria - Oberzig Wiktoria
UKS Trójka Nidzica - Śpiewak Natalia - Burska Amelia

Najmłodsza zawodniczka
- Sobiech Nikola (UKS Sokół Działdowo I)

Wyniki turnieju chłopców: (w nawiasie trener)
1. UKS Trójka Nidzica (Kosobucki Jarosław)
2. UKS Basket 47 Białystok (Sinielnikow Andrzej)
3. UKS Trójka Działdowo I (Szczurewski Paweł)
4. KS Polonia Pasłęk (Kowal Krzysztof)
5. UKS Trójka Działdowo II r. 2005 (Szczurewski Paweł)
6. UKS Orkan Zambrów (Karwowski Robert)

Nagrody indywidualne:
MVP turnieju - Tański Maksymilian (UKS Trójka Nidzica)
Najlepszy obrońca - Kardasz Tomasz (UKS Basket 47 Białystok)
Najlepszy rozgrywający - Jackowski Kacper (UKS Trójka Działdowo)

ALL Stars - pierwsza piątka - druga piątka

UKS Trójka Nidzica - Tański Tymek - Strzelecki Dorian
UKS Basket 47 Białystok - Jasiński Szymon - Sarosiek Dawid
UKS Trójka Działdowo I - Popowicz Dominik - Jędraszek Krystian
KS Polonia Pasłęk - Kosiorek Wiktor - Bobrowicz Damian
UKS Trójka Działdowo II - Prokopowicz Hubert - Brzeziński Franciszek

Najlepszy zawodnik w zespole - wyróżnienie trenera
UKS Trójka Nidzica - Grzebski Michał - Pijewski Dawid
UKS Basket 47 Białystok - Cimochowski Jakub - Zdanowicz Antoni
UKS Trójka Działdowo I - Kopyciński Jakub - Śliwiński Emil
KS Polonia Pasłęk - Wolicki Patryk - Pawłyk Jakub
UKS Trójka Działdowo II - Urbański Patryk - Kożanowski Dawid

Najmłodszy zawodnik - Stańczuk Alan (KS Polonia Pasłęk)

Skład UKS Trójka Działdowo dziewczęta: Boćko Oliwia, Busk Wiktoria, Ciecińska Oliwia, Dembska Alicja 2006, Haspel Louise, Kwasiborska Oliwia, Niedzielska Aleksandra, Piórek Wiktoria, Przybyłko Kinga, Szczepańska Julia, Szeklicka Joanna, Szymańska Aleksandra, Warecka Nikola, Ziętara Katarzyna – Trener: Małgorzaciak-Niedzielska Iwona.

Skład UKS Sokół Działdowo I:
Bartosiewicz Laura, Borkowska Oliwia, Brzozowska Milena, Kowalska Wiktoria, Łazowska Katarzyna, Majerska Martyna, Mroczkowska Paulina, Panek Milena, Pawłowska Michalina, Pudlak Iga, Pydynkowska Larysa, Rutkowska Kaja, Siatkowska Karolina, Sobiech Nikola, Woycicka Emilia – Trener: Raczyło Sylwia.

Skład UKS Sokół Działdowo II r. 2006: Baca Maja, Brzezińska Tatiana, Chyczewska Julia, Konopka Zofia, Kozikowska Lena, Kręciszewska Wanessa, Kuc Kinga, Lech Julia, Ludwińska Wiktoria, Margalska Aleksandra, Napiwocka Oliwia, Ostrowska Judyta, Sowińska Sara, Szczech Martyna, Wółkiewicz Zuzanna – Trener: Pietrzak Mariusz.

Skład UKS Trójka Działdowo I: Ezman Dominik, Hasiak Dorian, Jackowski Kacper, Jędraszek Krystian, Kopyciński Jakub, Mackiewicz Oskar, Popowicz Dominik, Różański Marcel, Śliwiński Emil, Wasilewski Tobiasz – Trener: Szczurewski Paweł.

Skład UKS Trójka Działdowo II:
Brzeziński Franciszek, Grocki Michał, Kotliński Oskar, Kowalski Jakub, Kożanowski Dawid, Kożanowski Jakub, Krupiński Konrad, Kuzimowicz Artur, Pietuszko Kamil, Prokopowicz Hubert, Rosiński Wiktor, Skorupski Piotr, Świniarski Mateusz, Urbański Patryk, Walczak Maciej, Zakrocki Brajan – Trener: Szczurewski Paweł.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages