Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Nasze zespoły spotkały się w meczu o brąz

2018-04-14 14:23:14 (ost. akt: 2018-04-14 08:34:26)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Ełku odbył się finał Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Minikoszykówce Dziewcząt Szkół Podstawowych

W finale wystąpiło 6 zespołów podzielonych na dwie grupy: Grupa 1: SP 3 Ełk, SP 3 Działdowo i SP 34 Olsztyn. Grupa 2: SP 4 Działdowo, SP 5 Ełk i SP 2 Olsztynek. Nasze zespoły z SP 3 i SP 4, w tym roku szkolnym spotkały się trzy razy na oficjalnych zawodach i we wszystkich spotkaniach wygrywały podopieczne Sylwii Raczyło z SP 4, dopiero na finałach wojewódzkich podopieczne Iwony Małgorzaciak Niedzielskiej z SP 3 odniosły pierwsze zwycięstwo.





Wyniki meczów:

Grupa 1:

SP 3 Ełk - SP 34 Olsztyn 42:5
SP 3 Ełk - SP 3 Działdowo 33:14
SP 3 Działdowo - SP 34 Olsztyn 45:5

Kolejność drużyn:
1. SP 3 Ełk - 4 pkt.
2. SP 3 Działdowo - 3 pkt.
3. SP 34 Olsztyn - 2 pkt.

Grupa 2:
SP 5 Ełk - SP 2 Olsztynek 43:10
SP 5 Ełk - SP 4 Działdowo 47:35
SP 4 Działdowo - SP 2 Olsztynek 21:10

Kolejność drużyn:
1. SP 5 Ełk - 4 pkt.
2. SP 4 Działdowo - 3 pkt.
3. SP 2 Olsztynek - 2 pkt.

Mecze o poszczególne miejsca:
o piąte: SP 2 Olsztynek - SP 34 Olsztyn 27:17
o trzecie: SP 3 Działdowo - SP 4 Działdowo 25:20
o pierwsze SP 3 Ełk - SP 5 Ełk 30:26

Klasyfikacja końcowa:
1. SP 3 Ełk
2. SP 5 Ełk
3. SP 3 Działdowo
4. SP 4 Działdowo
5. SP 2 Olsztynek
6. SP 34 Olsztyn

Najlepsze zawodniczki w zespole:

1. Julia Wnorowska - SP 3 Ełk
2. Patrycja Majewska - SP 5 Ełk
3. Alicja Dembska - SP 3 Działdowo
4. Wiktoria Kowalska - SP 4 Działdowo
5. Ewa Czekała - SP 2 Olsztynek
6. Anna Ejsmont - SP 34 Olsztyn

Skład SP Nr 3 Działdowo: Busk Wiktoria, Dembska Alicja, Haspel Louise, Kwasiborska Oliwia, Niedzielska Aleksandra, Piórek Wiktoria, Przybyłko Kinga, Szczepańska Julia, Szeklicka Joanna, Szymańska Aleksandra, Warecka Nikola, Ziętara Katarzyna – Trener: Małgorzaciak-Niedzielska Iwona.

Skład SP Nr 4 Działdowo: Bartosiewicz Laura, Brzozowska Milena, Kowalska Wiktoria, Lech Julia, Łazowska Katarzyna, Majerska Martyna, Mroczkowska Paulina, Panek Milena, Pydynkowska Larysa, Rutkowska Kaja, Siatkowska Karolina, Woycicka Emilia – Trener: Raczyło Sylwia.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages