Niedziela, 7 czerwca 2020. Imieniny Ariadny, Jarosława, Roberta

Znamy laureatów etapu powiatowego konkursu „Dbam o swoje zdrowie”

2018-04-18 21:46:41 (ost. akt: 2018-04-18 21:58:03)

Autor zdjęcia: KPP Działdowo

Komisja wyłoniła laureatów etapu powiatowego „Dbam o swoje zdrowie”. Ich prace wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu.

Głównym organizatorem konkursu plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo” jest Szkoła Podstawowa nr 30 oraz Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Patronami konkursu są: Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie i Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie. Patronat medialny sprawuje TVP S.A. w Olsztynie i Gazeta Olsztyńska.
Ideą konkursu jest rozwijanie postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych, podkreślanie znaczenia znajomości przepisów ruchu drogowego oraz uświadomienie dzieciom zagrożeń, z jakimi mogą spotkać się na drodze. Rozwijanie wyobraźni i umiejętności przewidywania zagrożeń w domu podczas nieobecności rodziców. Ponadto kształtowanie umiejętności bezpiecznego korzystania z Internetu, przeciwdziałanie cyberprzemocy i utrwalanie właściwych postaw wobec osób nieznanych.


Konkurs realizowany jest w ramach Rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej”. Do konkursu przystąpiło 11 szkół podstawowych z naszego powiatu, w tym Petrykozy, Koszelewy, Lidzbark Nr 1, Nr 2, Narzym, Wielki Łęck, Burkat, Działdowo Nr 1 , Nr 2, Turza Wielka, Ruszkowo. Szkoły nadesłały 80 prac do etapu powiatowego, z których 9 wybranych przez komisję, weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich konkursu. Spośród tych prac, komisja wyłoniła następujących laureatów w poszczególnych grupach wiekowych:

Klasy I:
Maria Jastrzębowska - Zespół Szkół w Narzymiu
Amelia Jaskólska - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Działdowie
Julita Moszczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lidzbarku.
Klasy II:
Oliwia Grochowska - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lidzbarku
Maria Szczepańska - Szkoła Podstawowa w Ruszkowie
Zuzanna Jeleń - Szkoła Podstawowa w Turzy Wielkiej.
Klasy III:
Aleksandra Komuńska - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lidzbarku
Aleksander Zbrzyzny - Szkoła Podstawowa w Burkacie
Korneliusz Kapiński - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lidzbarku.
Wyróżnienie otrzymała praca Zuzanny Szpakowskiej ze Szkoły Podstawowej w Wielkim Łęcku.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Zdzich lekarz balneologii #2487170 | 31.0.*.* 19 kwi 2018 11:02

  Gdyby nie chciał powoli zdobywać jest inna propozycja. Miejscowa kelnerka z knajpy werony Monika,która lubi chłopów i jest caly czas mokra nie od wody. Wskazane są stopery,podczas dbania o zdrowie głośno mruczy i krzyczy. Mogę podać numer telefonu. Zapraszam Duszniki ZDRÓJ lekarz balneolog zdzichu

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Zdzich lekarz balneologii #2487143 | 31.0.*.* 19 kwi 2018 10:33

  Otyłemu policjantowi proponuję wyjazd odchudzający do sanatorium.Może być uzdrowiska zimowit Duszniki ZDRÓJ. Otyłemu policjantowi proponuję wyjazd dwutygodniowy komercyjny za kwotę około 1700 zł. Przepisuje mu kuracje,kąpiel solankowa,kąpiel mineralna,gimnastyka odchudzajaca,łòżko wodne,basen,chodzenie po szlakach uroczej kotliny kłodzkiej. Wieczorem otyly policjant musiał by codziennie tańczyć na dansingach w restauracji parkowa lub werona. Partnerki do tańca kształtują się tam od 19 do 70 lat. Jak by się dobrze starał to mògłby coś wyrwać oprócz krzesła z betonu i moglby sobie na boku zaruchać.ostatnia czynność jest wskazana gdyż dbać o zdrowie to tez spuścić z krzyża zeby zapamiętać ten jeden raz na całe zycie. Zapraszam do Duszniki ZDRÓJ.lekarz balneolog zdzichu

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Zdzisław #2487098 | 31.0.*.* 19 kwi 2018 09:29

  Otyłość policjanta na zdjęciu powoduje dyskomfort układu trawiennego. Policjant może mieć zaparcia stolca,bóle brzucha,nadmierną ilość gazów,wzdecia brzucha i ..hemoroidy. Pocieszajacym jest fakt iz na zdjeciu otyły policjant interesuje się leżącymi pracami ""jak dbać o zdrowie"".

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Zdzichu #2486982 | 31.0.*.* 19 kwi 2018 07:33

  Dotyczy typa rodzaju męskiego. Natomiast pani policjantka widać że odżywia się dietetycznie,jest szczupła. Widocznie spozywa dużo owoców i warzyw. Policjant spozywa golonkę,frytki,kebaby i inne fast fodowe świństwa.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Zdzichu #2486979 | 31.0.*.* 19 kwi 2018 07:30

  Dbanie o zdrowie się przyda jak na zdjęciu. Mundurowy ma dużą nadwage,ktora może skutkować początkiem cukrzycy. Lubi zezreć to cholesterol mu się klania,wysokie trójglicerydy. Okulary czyli wrodzona wada wzroku. Ze względu na dużą nadwagę może mieć zwyrodnienia kręgosłupa i pajaczki na opuchnietych nogach. Mysi iść na dietę i zadbać o siebie gdyz nie wypada w mundurze byc spasionym.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages