Poniedziałek, 26 października 2020. Imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Mistrzowie Sudoku

2018-04-19 15:37:55 (ost. akt: 2018-04-19 12:39:59)

Autor zdjęcia: Krzysztof Siatkowski

W auli Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie odbyła się pierwsza edycja Powiatowego Konkursu „Mistrz Sudoku” dla uczniów klas 4-7 szkół podstawowych.

W auli Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie odbyła się pierwsza edycja Powiatowego Konkursu „Mistrz Sudoku” dla uczniów klas 4-7 szkół podstawowych. Udział w zmaganiach, wymagających spostrzegawczości, logicznego myślenia i analizowania, wzięło 14 uczestników z 7 szkół powiatu działdowskiego.

Konkurs otworzył i powitał gości dyrektor Wiesław Smereczyński. Zadaniem uczniów było rozwiązanie w ciągu godziny czterech plansz : jednej łatwej, dwóch średnich i jednej trudnej. W sprawdzaniu prac organizatorów wsparli nauczyciele, którzy przybyli z uczestnikami na konkurs.


Mistrzem SUDOKU 2018 w kategorii klas 4-5 został Marcin Skwarski
z klasy 5d SP 4 Dz -wo. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Dobracka z SP Iłowo – Osada, a trzecie miejsce wywalczył Piotr Zarębski z SP3 Dz-wo. W kategorii klas 6-7 mistrzostwo stało się udziałem Marii Skwarskiej z SP 4 Dz-wo. Drugie miejsce przypadło Angelice Kołakowskiej z SP 3 Dz-wo. Ostatnie trzecie miejsce na podium zajęła Sara Szerszeń z SP Rybno. Fundatorem nagród była Rada Rodziców ZS nr 2. Wszystkim uczestnikom należą się gorące podziękowania i gratulacje.


Ewa Elbruda

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages