Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

„Żyj bezpiecznie, zdrowo i ekologicznie ”

2018-04-21 10:00:00 (ost. akt: 2018-04-20 14:38:29)
Uczestnicy Konkursu „Żyj bezpiecznie, zdrowo i ekologicznie”

Uczestnicy Konkursu „Żyj bezpiecznie, zdrowo i ekologicznie”

Autor zdjęcia: KPP Działdowo

Wiedza na temat zdrowia i ochrony przyrody jest bardzo ważnym elementem w edukacji najmłodszych dzieci.

Wpajanie właściwych zasad postępowania od najmłodszych lat jest również podstawą bezpieczeństwa społecznego. Konkurs „Żyj bezpiecznie, zdrowo i ekologicznie ” pozwala sprawdzić na ile dzieci przyswoiły sobie przekazaną im wiedzę w tym zakresie i uczy zdrowej rywalizacji.

W dniu 19 kwietnia br. w Przedszkolu nr 1 na ulicy Grunwaldzkiej w Działdowie odbył się konkurs ekologiczny pod hasłem „Żyj bezpiecznie, zdrowo i ekologicznie”. Do jury konkursu zaproszono m.in. przedstawiciela miejscowej policji. Celem konkursu było zwiększenie wiedzy najmłodszych przedstawicieli społeczności powiatu działdowskiego na temat ekologii i zdrowego stylu życia. Konkurs polegał na rozwiązywaniu zadań przez zespoły dwuosobowe reprezentujące poszczególne przedszkola z powiatu działdowskiego oraz odpowiadaniu na pytania konkursowe.

Wszyscy uczestnicy konkursu wspaniale spisali się dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami. Rywalizacja przebiegała bardzo wyrównanie, a najlepszą drużyną okazali się przedstawiciele Przedszkola Nr 1 w Działdowie, drugie miejsce zajęło Przedszkole Nr 4 w Działdowie i trzecie miejsce zajęło Przedszkole u Misia w Działdowie.

Przedszkolaki otrzymały liczne nagrody od organizatorów, a policjantka ds. nieletnich i patologii przekazała dzieciom kamizelki odblaskowe uzyskane dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Działdowie.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages