Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Pomóżmy pani Izabeli

2018-05-01 08:00:00 (ost. akt: 2018-04-30 22:30:10)
Pani Izabela bardzo chce żyć dla swoich dzieci i wnucząt

Pani Izabela bardzo chce żyć dla swoich dzieci i wnucząt

Autor zdjęcia: Zbiory prywatne

Pani Izabela w 2005 roku zachorowała na raka piersi. Okazał się on złośliwy. Po trzech latach walki choroba powróciła. Tym razem nowotwór zaatakował płuca.

Pani Izabela Wiśniewska ma lat 46. Mieszka w Działdowie i jest mama czwórki wspaniałych dzieci. Ma także dwójkę wnucząt: Marcelinkę i Mikołaja. Kobieta samotnie wychowywała swoje dzieci. Zawsze starała się zapewnić im godnie warunki życia i robiła wszystko żeby niczego im nie brakowało. Niestety życie nie oszczędzało pani Izabeli w 2005 roku wykryto u niej nowotwór piersi. Choroba okazała się złośliwa. Jednak po trzech latach mozolnej walki z choroba powróciła. Tym razem zainfekowane zostały płuca, węzły chłonne i kości. Jednak mimo takiej diagnozy Izabela Wiśniewska nie poddaje się.
- Moja mam ma jeden cel, po prostu chciałaby żyć - mówi ze łzami w oczach Marta Wiśniewska, jedna z córek pani Izabeli.
To właśnie ona, jaki i pozostałe dzieci są siłą życiową i motorem napędowym pani Izabeli w nierównej walce z nowotworem.
- Dzieci dają i dawały mi silę, i nadzieje na lepsze jutro, które w zasadzie nigdy nie nadeszło. Dla nich i dla moich wnucząt chcę żyć i być zdrowa - opowiada pani Izabela Wiśniewska.
W chwili kiedy u pani Izabeli pojawiły się przerzuty na płucach, węzłach chłonnych i kościach w sercach jej najbliższych na nowo zagościł ból i niepokój o życie najukochańszej mamy.
- Jesteśmy pełni nadziei i wiary, że z naszą mamusia będzie dobrze i uda się jej wygrać z chorobą. Pomóżcie nam zebrać środki na suplementację, leczenie, konsultacje, które zwiększą szansę na wyzdrowienie oraz na wyjazd do specjalistycznej kliniki w Niemczech - zwraca się z prośba Marta Wiśniewska, córka pani Izabeli.


Pomóc pani Izabeli można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
Numer konta: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: „1405 pomoc dla Izabeli Wiśniewskiej”

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages