Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Powodzenia na egzaminie maturalnym

2018-05-03 10:47:27 (ost. akt: 2018-05-02 21:52:26)
Zakończenie roku szkolnego było bardzo wzruszające

Zakończenie roku szkolnego było bardzo wzruszające

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Zespole Szkół Zawodowych im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie- Osadzie pożegnano tegorocznych abiturientów. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice, pracownicy szkoły i sami abiturienci.

W piątek, 27 kwietnia po raz ostatni spotykacie się w takim gronie- wśród kolegów i koleżanek , z którymi przez cztery lata spędzaliście czas oraz wśród nauczycieli, starających się jak najlepiej przygotować was do najtrudniejszych egzaminów - tymi słowami skierowanymi do maturzystów przedstawiciele klas trzecich technikum rozpoczęli pożegnalną uroczystość.
Po wprowadzenie sztandaru szkoły, odśpiewanie hymnu Rzeczypospolitej Polskiej, głos zabrał dyrektor szkoły Pan Jacek Markiewicz. Za chwilę staniecie się absolwentami tej szkoły, będziecie niezależni, sami zaczniecie kierować własnym życiem i dokonywać w nim wyborów - ważne, aby były one świadome i przemyślane. Chcielibyśmy życzyć wam w tym najbliższym czasie powodzenia na egzaminie maturalnym oraz tym dalszym samodzielnym życiu zrealizowania planów, związanych z kontynuowaniem edukacji lub poszukiwaniem pracy - to tylko część słów skierowana do abiturientów przez pana dyrektora.
Po wręczeniu przez dyrektora szkoły i wychowawców świadectw, maturzyści otrzymali również certyfikaty CISCO IT Essentials. Nie zabrakło podziękowań i wyróżnień dla wolontariuszy, uczniów angażujących się w życie szkoły oraz działalność samorządu uczniowskiego. Najwybitniejsi sportowcy otrzymali statuetki za osiągnięcia sportowe z rożnych dyscyplin. Przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, dla tych którzy najbardziej angażowali się w życie klasy i szkoły wręczono podziękowania i listy gratulacyjne za osiągnięcia edukacyjne ich dzieci.
W dalszej części uroczystości przedstawiciele Zarządu Rejonowego PCK w Działdowie Pan Wiesław Spychalski i Pan Jerzy Mioduszewski wręczyli honorowym dawcom krwi pamiątkowe dyplomy i podziękowania za propagowanie idei honorowego krwiodawstwa.
Następnie głos zabrali przedstawiciele maturzystów Magdalena Matyjasik i Mateusz Pieckowski życząc dyrekcji i całemu gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły kolejnych owocnych lat pracy, sukcesów w życiu zawodowym. Podziękowania zostały skierowane do wychowawcy klasy IVc Marioli Jarzynki oraz wychowawcy klasy IVi i IV h Hanny Konicz. Absolwenci dziękowali za wyrozumiałość, cierpliwość, wsparcie oraz przyjaźń.
Po części oficjalnej przyszedł czas na wspomnienia, gdzie dzięki pamiątkowym zdjęciom przedstawionym społeczności szkolnej maturzyści przenieśli nas w ostatnie cztery lata spędzone w murach (i nie tylko) swojej szkoły.
Po wręczeniu kwiatów dyrekcji, gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły przez abiturientów oraz upominków maturzystom przez przedstawicieli klas trzecich uroczystość zakończono.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages