Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Uroczyste pożegnanie Jadwigi Kwiatkowskiej

2018-05-12 11:20:46 (ost. akt: 2018-05-13 10:59:17)
 Jadwiga Kwiatkowska przepracowała w działdowskim szpitalu blisko 43 lata

Jadwiga Kwiatkowska przepracowała w działdowskim szpitalu blisko 43 lata

Autor zdjęcia: Sławomir Brzozowski

W czwartek 26 kwietnia w sali konferencyjnej odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Jadwigi Kwiatkowskiej, zastępcy Dyrektora ds. pielęgniarstwa, w związku z jej przejściem na emeryturę.

Pani mgr Jadwiga Kwiatkowska przepracowała w działdowskim szpitalu blisko 43 lata. Od 1985 roku pełniła funkcję Przełożonej Pielęgniarek, a ostatnio Zastępcy Dyrektora ds. Pielęgniarstwa.
W uroczystym pożegnaniu wzięła udział dyrekcja SPZOZ, personel medyczny, pielęgniarki oddziałowe i pracownicy administracji szpitala. Nie obyło się bez kwiatów, pamiątkowych prezentów oraz poczęstunku dla gości. Pani Jadwiga Kwiatkowska przyjęła serdeczne życzenia od wszystkich obecnych i podziękowała zgromadzonym za lata współpracy. Słowa uznania i serdeczności padły również z ust Pani dyrektor Elżbiety Leżuchowskiej.

- Połączyła Pani rzetelną wiedzę ze starannością i precyzją. Jest Pani osobą o dobrym sercu, dokładną i odpowiedzialną - mówiła dyrektor Elżbieta Leżuchowska.
Pani Jadwidze Kwiatkowskiej wszyscy złożyli najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią, sumienną pracę w działdowskim szpitalu. Życząc jednocześnie dużo zdrowia i pomyślności na nowym etapie życia.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages