Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

W „Formule Wilksa” najlepszy był Paweł Barwiński

2018-05-19 09:30:00 (ost. akt: 2018-05-19 12:36:47)
 Uczestnicy Amatorskich Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Uczestnicy Amatorskich Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W Płośnicy odbyły się I Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Wójta, impreza była również promocją Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Zawody przeprowadzono w miniony piątek, 12 maja, w Centrum Aktywności Lokalnej w Zalesiu w kategorii: „w Formule Wilksa”, gdzie wynik oblicza się za pomocą specjalnego kalkulatora. Do rywalizacji stanęło 5 zawodników. Najlepszy okazał się Paweł Barwiński - 170 kg, waga ciała 105,5 kg. Drugie miejsce przypadło dla Karola Wiecznego - 150 kg, waga ciała 91,5 kg. Trzecia lokatę zajął Mateusz Ratkowski – 140 kg, waga ciała 105,5 kg Kolejne miejsca zajęli Artur Grzywacz 115 kg waga ciała 89,3 kg i Tomasz Rusin – 75 kg przy wadze ciała 85,7 kg.
Zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników.
Organizatorem zawodów było Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy. Zwycięzca odebrał od Radnych Zbigniewa Skonieczek i Damiana Lemańskiego Puchar i medal, który ufundował wójt gminy Płośnica Krzysztof Groblewski. Wszyscy zawodnicy zostali 
nagrodzeni pamiątkowymi gadżetami oraz nagrodami rzeczowymi.
 Zawody spotkały się z bardzo miłą reakcją mieszkańców Zalesia, którzy przybyli do Centrum Aktywności Lokalnej Zalesie, by dopingować zawodników, z zainteresowaniem, ale i podziwem dla kondycji oraz siły fizycznej obserwowano rywalizację. 

(ip)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages