Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Sokół Cup 2018 rozpoczęty

2018-06-02 10:02:51 (ost. akt: 2018-06-02 10:12:01)
Turniej Sokół Cup potrwa trzy dni

Turniej Sokół Cup potrwa trzy dni

Autor zdjęcia: Jerzy Kowalski

Wczoraj rozpoczął się X Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki dziewcząt i chłopców „Sokoł Cup 2018”.

Oto wyniki z piątku 1 czerwca:
DZ 07 – UKS Sokół Działdowo – AK Mały Kosz Białogard 27:25
CH 06 – UKS Sokół Działdowo – UKS 5 Ostrów Wlkp. 41:27
DZ 06 – Sdyshor No7. Grodno(Białoruś) – UKS Ursus 4 Warszawa 61:14
DZ 05 – UKS Sokół Działdowo – AK Mały Kosz Białogard 48:36
DZ 06 – UKS Sokół Działdowo – UKS Orkan Zambrów 23:22
CH 06 – Sdyshor No7. Grodno (Białoruś) – TSK Roś Pisz 26:51
DZ 05 – GTS Straszyn – UKS Sokół Działdowo 41:32
DZ 07 – AK Mały Kosz Białogard – UKS Basket 47 Białystok 9:39
DZ 05 – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz – UKS Basket Olsztynek 33:19
CH 06 – UKS Sokół Działdowo – Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś) 44:31
DZ 06 – UKS Sokół Działdowo – Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś) 17:20
DZ 07 – UKS Sokół Działdowo – UKS 5 Ostrów Wlkp. 10:24
DZ 05 – AK Mały Kosz Białogard – UKS Basket 47 Białystok 12:27
Hala Sportowa ZS Nr1 (LO Nr1) Działdowo ul. Grunwaldzka 4
DZ 05 – GTS Straszyn – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 41:16
DZ 06 – UKS Jar Elbląg – UKS Basket 47 Białystok 22:13
DZ 07 – UKS Jar Elbląg – UKS Basket 47 Białystok 13:16
DZ 05 – UKS Basket 47 Białystok – UKS Basket Olsztynek 59:12
CH 06 – UKS Basket 47 Białystok – KS Legion Legionowo 40:6
DZ 06 – UKS Ursus 4 Warszawa – UKS Jar Elbląg 10:37
DZ 07 – UKS 5 Ostrów Wlkp. – KKS Olsztyn 31:14
DZ 06 – UKS Orkan Zambrów – UKS Basket 47 Białystok 12:25
CH 06 – TSK Roś Pisz – UKS Basket 47 Białystok 19:62
DZ 07 – KKS Olsztyn – UKS Jar Elbląg 12:38
CH 06 – KS Legion Legionowo – UKS 5 Ostrów Wlkp. 23:30

Plan meczy na sobotę
:
Hala Sportowa SP Nr 1 Działdowo ul. Jagiełly 34
09.00 – CH 06 – Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś) – UKS 5 Ostrów Wlkp.
10.00 – DZ 06 – Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś) – UKS Orkan Zambrów
11.00 – DZ 05 – UKS Basket Olsztynek – AK Mały Kosz Białogard
12.00 – DZ 07 – UKS 5 Ostrów Wlkp. – AK Mały Kosz Białogard
13.00 – DZ 05 – UKS Basket 47 Białystok – GTS Straszyn
14.00 – DZ 06 – UKS Ursus 4 Warszawa – UKS Orkan Zambrów
15.00 – DZ 07 – AK Mały Kosz Białogard – KKS Olsztyn
16.00 – DZ 05 – GTS Straszyn – UKS Basket Olsztynek
17.00 – DZ 07 – UKS 5 Ostrów Wlkp. – UKS Jar Elbląg
18.00 – DZ 06 – Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś) – UKS Jar Elbląg
19.00 – CH 06 – UKS 5 Ostrów Wlkp. – TSK Roś Pisz

Mecze niedzielne
Hala Sportowa ZS Nr 2 Działdowo ul. Polna 11
08.00 – DZ 06 – UKS Basket 47 Białystok – UKS Ursus 4 Warszawa
09.00 – DZ 07 – UKS Basket 47 Białystok – KKS Olsztyn
10.00 – DZ 06 – UKS Jar Elbląg – UKS Sokół Działdowo
11.00 – DZ 05 – UKS Sokół Działdowo – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
12.00 – CH 06 – UKS Basket 47 Białystok – UKS Sokół Działdowo
13.00 – CH 06 – KS Legion Legionowo – TSK Roś Pisz
14.00 – DZ 07 – UKS Jar Elbląg – UKS Sokół Działdowo
15.00 – DZ 05 – AK Mały Kosz Białogard – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
16.00 – CH 06 – UKS Sokół Działdowo – KS Legion Legionowo
17.00 – DZ 06 – UKS Sokół Działdowo – UKS Basket 47 Białystok
18.00 – DZ 07 – UKS Sokół Działdowo – UKS Basket 47 Białystok
19.00 – DZ 05 – UKS Sokół Działdowo – UKS Basket 47 Białystok
20.00 – CH 06 – Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś) - UKS Basket 47 Białystok

(ip)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. sld #2512237 | 5.184.*.* 2 cze 2018 23:15

    To ma być artykuł. Żenada. Skąd się wziął ten nowy redaktor. Z gimbazy

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages