Srebrny medal Kamili Stempkowskiej w biegu sztafetowym MP

2018-06-05 10:00:00(ost. akt: 2018-06-05 08:50:08)
Medalistki z trenerem i prezesem kadry

Kamila Stempkowska z KS Lekka Ruszkowo zdobyła w biegu sztafetowym srebrny medal Mistrzostw Polski U-16 z reprezentacją województwa warmińsko-mazurskiego.
W piątek 1 czerwca w Suwałkach reprezentacja województwa warmińsko-mazurskiego zdobyła w biegu sztafetowym srebrny medal Mistrzostw Polski U-16.
Gminę Działdowo reprezentowała Kamila Stempkowska z Klubu Sportowego Lekka Ruszkowo. Pozostałe zawodniczki to: Alicja Piechocka MLKS Ostróda, Kornelia Kornacka KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Kinga Kornacka KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Dziewczyny osiągnęły czas 2.20.51s i niewiele brakowało by sięgnęły po złoto. Mistrzynie zakończyły bieg z czasem 2.20.47s. Leon Prusakowski, opiekun grupy dokonał starań by reprezentacja z naszego województwa w końcu stanęła na podium.