Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Krótkie Formy Teatralne po angielsku

2018-06-15 10:05:00 (ost. akt: 2018-06-15 10:07:18)
Występy uczniów były bardzo ciekawe i inspirujące

Występy uczniów były bardzo ciekawe i inspirujące

Po raz pierwszy w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkieicza w Niechłoninie został zorganizowany I Gminny Przegląd Krótkich Form Teatralnych w języku angielskim.


W tegorocznym przeglądzie wzięły udział 4 szkoły z terenu Gminu Płośnica. Gościnnie wystąpili  uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Płośnicy pokazując nam krótki spektakl o Smoku Wawelskim, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gródkach zaprezentowali widowni współczesną wersję przedstawienia pt.” Kopciuszek”.

Z kolei młodzież z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gródkach „Czerwonego Kapturka” w wersji dla gimnazjalistów. Młodzi aktorzy koła teatralnego z języka angielskiego z Niechłonina, czyli gospodarze imprezy, wystawili „Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków”.

Publiczność i aktorzy uczestniczyli w żywej lekcji języka angielskiego, a co najważniejsze, praca metodą projektu przyniosła wspaniałe rezultaty. Aktywność uczniów zaowocowała i podziwialiśmy przedstawienia na bardzo dobrym poziomie, wzbogacone scenografią, muzyką i efektami specjalnymi. Pomysłodawcą I Gminnego Przeglądu Krótkich Form Teatralnych w języku angielskim była Milena Witka, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie.

(IP)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages