Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Zbiórka dla pani Izabeli

2018-06-20 11:35:00 (ost. akt: 2018-06-27 11:34:03)
Pieniądze będą przeznaczone na leczenie, suplementację oraz konsultacje

Pieniądze będą przeznaczone na leczenie, suplementację oraz konsultacje

Pani Izabela zachorowała na raka piersi. Okazał się on złośliwy. Po 3 latach walki choroba powróciła. W sobotę 23 czerwca w czasie Pucharu Polski Strongman w Działdowie odbyła się zbiórka pięniędzy na jej leczenie.

Wolontariusze, czyli najbliższa rodzina i przyjaciele pani Izabeli zebrali łącznie kwotę 1416,19 złotych na jej leczenie.
- Zbiórka, która odbyła się podczas Pucharu Polski Strongman przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Komitet Społeczny „Pomoc dla Izabeli” podliczył zebrane pieniądze i okazało się, że jest to kwota 1416,19 złotych - powiedziała Marta Wiśniewska, córka pani Izabeli.
Pieniądze będą przeznaczone na leczenie, suplementację oraz konsultacje pani Izabeli.

Pani Izabela Wiśniewska ma lat 46. Mieszka w Działdowie i jest mama czwórki wspaniałych dzieci. Ma także dwójkę wnucząt: Marcelinkę i Mikołaja. Kobieta samotnie wychowywała swoje dzieci. Zawsze starała się zapewnić im godnie warunki życia i robiła wszystko żeby niczego im nie brakowało. Niestety życie nie oszczędzało pani Izabeli w 2005 roku wykryto u niej nowotwór piersi. Choroba okazała się złośliwa. Jednak po trzech latach mozolnej walki z choroba powróciła. Tym razem zainfekowane zostały płuca, węzły chłonne i kości. Jednak mimo takiej diagnozy Izabela Wiśniewska nie poddaje się.
- Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które wspomogły naszą akcję, a także Stowarzyszeniu Wspierania Inicjatyw Kulturalnych w Działdowie. Wielki ukłon za okazane serce. Zawsze można na Was liczyć, i czuć Wasze wsparcie - dodaje Marta Wiśniewska.

(SZW)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages