Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Zawieszone obiady dla bezdomnych

2018-06-20 14:00:00 (ost. akt: 2018-06-27 11:36:48)
Bezdomni z naszego miasta otrzymali ciepły posiłek

Bezdomni z naszego miasta otrzymali ciepły posiłek

Grupa Zalewski Patrol zainicjowała kolejna akcję dla osób potrzebujących osób bezdomnych. Tym razem wolontariusze przekazywali zestawy obiadowe bezdomnym z naszego miasta.

Wolontariusze Grupy Zalewski Patrol zestawy obiadowe w ramach akcji „Zawieszony obiad” przekazali w poniedziałek 25 czerwca. Otrzymały je osoby bezdomne w Działdowie. Oczywiście taka akcja nie odbył się po raz pierwszy w naszym mieście.
- Po raz kolejny wolontariusze odwiedzili Działdowo. Przekazaliśmy obiady osobom bezdomnym znajdującym się na terenie miasta - mówi Mariusz Zalewski, szef i założyciel Grupy Zalewski Patrol.
Poprzedni przyjazd członków grupy do naszego miasta miał miejsce w czwartek 14 czerwca. Wówczas również przekazano gorące posiłki osobom bezdomnym.
- Grupa Zalewski odpowiada na zgłoszenia od mieszkańców zarówno w Mławie jak i w Działdowie. Warto nadmienić, że wolontariusze prowadzą również akcję „Butelka wody dla bezdomnych”, regularnie przekazując bezdomnym wodę do picia w czasie upałów. Obiady, które otrzymują osoby potrzebujące z Działdowa przygotowywane są przez mławską Restaurację „Gary Babci Krysi”, działającą przy Stowarzyszeniu na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

(SZW)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages